Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Véleményt tudtok nekem nyújtan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményt tudtok nekem nyújtani a debreceni Zeus Club-ról?

Figyelt kérdés

Most láttam,hogy novemberben lesz egy bulijuk és mindenképp szeretnék egy kis infót kapni a helyről.

Kinek mi a tapasztalata? Milyen maga a közeg és az emberek?


A válaszokat előre is köszönöm



2021. nov. 1. 23:10
 1/1 anonim ***** válasza:
86%

Én 2018 nyaráig jártam oda, hát eléggé vegyes társaság volt már ott akkor is, de amúgy volt amikor jó volt, volt mikor kevésbé. Állandó helye még nem volt ennek a bulinak, az oka a városi önkormányzatban keresendő, ugyanis Fideszes a vezetés.


Eredetileg egy Sámsomi úti Panzióban indult a buli 1998-99 körül, aztán egy időre abba a hagyta a szervező páros, utána mások vették át, végül az eredeti szervező páros sokáig Domb utca alatt szervezték meg a bulit, én 2012-ben nekem ott kezdődött el a meleg korszakom 21 évesen.


Aztán ez költözött, hol egy mostani kínai étterem helyére, hol egy jobbikos kocsmába a főtér közelébe, hol egy színvonalas kocsmába a buszállomás közelébe, most meg megint vissza a Domb utcába.


Régebben volt alternatívák, 2 szexmozi, 1 kocsma meg kávézók, de 2010 után megbuktak.

2021. nov. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!