Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Jogos lenne ha kidobnám a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos lenne ha kidobnám a tartós szexpartnerem azért, ha egyszer sem köszön vissza az utcán?

Figyelt kérdés

Nem faluban élünk, ahol mindenki ismer mindenkit, nem nyíltan vagyok meleg, sőt nem is viselkedek melegként, hanem teljesen férfias vagyok.


Van egy szexpartnerem hónapok óta, és akárhányszor találkoztunk véletlenszerűen az utcán, nem köszönt vissza.


Mondtam neki, hogy ez eléggé gáz, mert ha arra van "mersze", hogy megdugjon, akkor ahhoz is lehetne, hogy visszaköszön az utcán, erre azt mondta, hogy de hát nem vagyunk kapcsolatban, meg lebukni se akar.


Ma estére is átakar magához hívni, viszont én csak azért akarok átmenni, hogy elmondjam, hogy vége van, jogos lenne részemről?


2021. okt. 30. 16:01
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Igen.
2021. okt. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

Igen, jogos.

Ez bunkóság hogy nem köszön. Alapvető dolog, ha valakit ismerek, legalább visszaköszönök, ha már előre nem köszöntem.

2021. okt. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem jogosság kérdése, de nem szép tőle. Illetve senki se tudja rajtatok kívül, hogy miért köszöntök egymásnak. Ezzel nem tud lebukni.
2021. okt. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én át se mennék, csak írnék neki hogy ne keressen, ennyi.
2021. okt. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Kb ennyire tart, ha nem köszön.

Nem akar lebukni, meg nem vagytok kapcsolatban...

Igazi szép példánya egy két lábon járó gerincoszlopnak.


Rajtad áll, mit csinálsz, de szerintem továbbra is fogsz járni hozzá. Teljesen hasonló volt egy haverommal,aki 24 éves és egy 49 éves dugott.Panaszkodott, de járt, mert a szex az ugye jó volt...erre hivatkozott.

2021. okt. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én bi vagyok ugyan, de volt olyan állandó szexpartnerem akivel megbeszéltük ha úgy futunk össze, hogy valaki nincs egyedül, akkor nem köszönünk mert nem lehet tudni, hogy aki vele van vagy velem van az beavatott e. És ugye ilyenkor kisülhet belőle egy béna magyarázkodás is. De ez nálunk előre ledumált dolog volt és amúgy ha egyedül találkozunk akkor köszöntünk volna vagy dumálunk is. Egyyszóval ha ennyire ignorál a másik az ágyon kivűl, akkor inkább nem kérnék belőle.
2021. okt. 31. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is nagyon gáz, én a helyedben elengedném a dolgot.
2021. okt. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez tiszteletlenség, gáz a srác. Hagyd, jobbat érdemelsz
2021. okt. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%
Én nem értem, ha csak szex partnerei vagytok egymásnak akkor miért olyan nagy cucc ha nem köszön? Csak használjátok egymást amire szoktátok és kész, mindenki megy tovább a dolgára. Ez nem randi, vagy barátság nem? Ilyen a csak szex és más semmi. Ha ez téged zavar akkor te már kezdesz többet érezni iránta ami neked baj mert a végén már minden zavarni fog és te fogod húzni a rövidebbet érzelmileg, mert ő eddig se érzett írántad semmit.
2021. nov. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!