Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha élvezi is sírhat dugás közbe?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha élvezi is sírhat dugás közbe?

Figyelt kérdés
2x taliztam egy fiúval de mindkettőn sírt miközbe megdugtam. Azt mondta élvezi. De akkor miért sír? Nem merem feszegetni a kérdést nála.
2021. okt. 23. 09:14
 1/6 anonim ***** válasza:
18%
Mert tudja, hogy bűnös.
2021. okt. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
Ennek lehet lelki oka is, mint első írja, de lehet fizikai oka is, fáj neki. Csak ő tudja megmondani, hogy miért sír.
2021. okt. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%
Van aki élvezi ha fáj.
2021. okt. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
szerintem kérdezd meg miért sír? annyira fáj? ha igen, akkor csináld úgy hogy ne fájjon neki.
2021. okt. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%

Lehet minden passzívban van egy megfelelési vágy, hogy bár fáj neki, de muszáj élveznie, mert különben rossz passzív...


Szerintem nem feltétlenül, ha nekem fájna, akkor bizony leállítanám az aktív felet, minek őszintétlenkedjek? Egyébként nincs bűntudatom a szextől, meg unoka kérdés se ezzel függ össze.


Bátyámnak is volt több mint 2-szer 7 éven át barátnője, mennyasszonya, az meg nem vigyázott magára, így két terhességét is elvesztette. Aztán szakítottak. Ez jobb?


Vagy ott van a nagybácsikám, aki idén hunyt el 79 évesen, 80 lett volna idén, de nem érte meg. Értelmileg sérült volt, de tudtommal nem lett gyereke.


Ott van a nagynéném idén volt 70. neki sincs gyereke.


Anyámnak és a nővérének összesen 8 gyereke van.


Apám másik két tesójának van 1-1 gyereke.


Ha akarom nekem is lenne gyermekem melegként, sőt lesz is, de lehet nem ebben az országban.

2021. okt. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
82%

Nekem volt olyan, hogy annyira nyomott lefele a partner, hogy fájtak alul a tökeim, szinte sírtam dugás közben, de nagyon jó volt elèlvezni :)


27/F passzív

2021. okt. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!