Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Thomas Mann melyik lehetett:...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Thomas Mann melyik lehetett: biszexuális vagy meleg?

Figyelt kérdés
[link]

2021. okt. 15. 04:54
 1/7 A kérdező kommentje:
Pardon, ezt akartam: [link]
2021. okt. 15. 04:56
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Eszembe nem jut melyik írását vettük középsuliban, és abban egy barátja iránt már-már extrán rajongott, a tanárnő szerint ez csak sima barátság és "megszokott stílus" volt a korban, de szerintem ez már inkább szexuális vonzódás volt
2021. okt. 15. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem biszex volt.


Házasságban élt, volt hat gyereke, de nem igazán élvezte a szexet a feleségével, így egész élete folyamán voltak fiú szeretői. Én úgy gondolom, ha meleg lett volna, föl se állt volna neki nővel, és nem lehettek volna gyerekei.


Érdekes, hogy a gyerekei közül három is homoszexuális (de minimum biszexuális) volt. Klaus egészen nyíltan, meg is írta az első olyan regényt, amelyik teljesen nyíltan beszél a témáról. Erikának volt férje is (a női szeretők mellett), tehát ő inkább biszex lehetett. Golo homoszexuális volt, többször volt tartós kapcsolata is férfival (és nővel soha), de a nyilvánosság előtt ezt titkolta. Egyik (jóval fiatalabb) szeretőjét aztán hivatalosan örökbe is fogadta.

2021. okt. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#2


Nyilván a Tonio Krögerre gondolsz. Nekem az egy fontos elbeszélés, mert életem először olvastam olyanról, hogy egy fiú szerelmes lehet egy másik fiúba. Mindig tudtam, hogy nekem a fiúk tetszenek, de amikor gyerek voltam, akkor ez még nagyon erősen tabu téma volt, így teljesen abnormálisnak éreztem magam. Ez a könyv viszont segített megérteni, hogy létezik, létezhet ilyen. Mivel Tonio Hansot nemcsak barátként, hanem a testéért is szereti, ez simán szerelemnek nevezhető szerintem.

2021. okt. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 kovpet ***** válasza:
100%

"de amikor gyerek voltam, akkor ez még nagyon erősen tabu téma volt"


Mára meg már jogszabályban tiltott. Hiába, fejlődünk, ha nem is előre...

2021. okt. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#5


A társadalmi elfogadottság össze sem hasonlítható a 20-30 évvel ezelőtti viszonyokkal. Ezt még a politika sem tudja felülírni (bárhogy próbálkozik).

2021. okt. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon érdekes és igaz dolgokat írtok itt elöttem, most tényleg jó itt olvasgatni :-)


Thomas Mann szexuális életéröl pl. itt hallok most elöször.

2021. okt. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!