Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Halkan vagy hangosan szexeltek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Halkan vagy hangosan szexeltek?

Figyelt kérdés

A szex két ember között nagyon sok fajta, van aki csendes, van aki halk hangokat ad és van akiből elő törnek a hangok, amikor jó Neki. Én a csendes kategóriába sorolom magam, valahogy így alakult, talán mert nem tudom magam teljesen átadni az élvezeteknek. A barátom hangos, néha furcsállom is, hogy a szomszédok meghallják-e vagy sem, de nem játszik rá, Ő így élvezi az együttlétet.

Ti melyik verziót szeretitek, aki visszafogott és csendes vagy aki hangos?

És Ti magatok milyenek vagytok a csúcspont közelében, elengeditek magatokat vagy nem?



2021. okt. 12. 16:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Hangosan így hogy Aaahhhhhhh
2021. okt. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%

Mi elengedjük magunkat, de akkor nem az orditós visítős hanem a hangosabban nyögős, nyöszörgős a stílusunk.

Az minket nem zavar hogy meghallják azt hogy szeretkezünk vagy éppen kemény a szex.

2021. okt. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
Ez jó kérdés, fogalmam sincsen. :D
2021. okt. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Korabban joforman hangtalan voltam. Amig csak amolyan tinikori szerelmi szexben éltem. Lightos élvezesek stb.


Késobb viszont már pl az ital vagy egy vadabb srác(a barátom) már olyanokat hoz ki belőlem, es olyan szenvedelyes hatalmas a szex, hogy hangtalan nem is menne egyáltalán.

2021. okt. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Halkak vagyunk, orgazmus előtt is max kicsit hangosabban vesszük a levegőt. Az ágyat hallhatják csak a szomszédok, mert az nem fix és zörög a falhoz ferődéstől.
2021. okt. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 sterling.archer ***** válasza:
100%
Valtozo :D
2021. okt. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6%

Sok halk asszony jött ide, mind ordítva távozott, olyan jól csinálom

23F

Testépítő

2021. okt. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mennyire jól és hogy csinálja. Relatív 💁‍♂️

De van, aki mindig úgy nyög, mint egy veszett bárány, meg van, akit ez hoz izgalomba

2021. okt. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
passzívként én hangos vagyok és vékony nőiesebb hangom lesz tőle, annyira jó 😅
2021. okt. 13. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Halkan kezdjük, a vége felé hangosabban nyögünk, lihegünk.
2021. okt. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!