Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit ajánlanátok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek melyik oldal, illetve alkalmazás a legkézenfekvőbb mint társkeresésre hosszabb távra, mint partnerkeresésre szex terén. Milyen tapasztalataitok vannak? Régebben voltam fent planetromeon, de nagyon sok kamus volt ott, azóta ez esetleg változott az évek alatt?

2021. okt. 5. 01:20
 1/3 anonim ***** válasza:
78%

Társat ne keress,mert ebben aztán mindenki kamus,bármit is mond.Addig okés minden,megígért,terveket ír,stb, míg meg nem kap. Onnantól nem érdekli,és ez sajnos igaz bármilyen portálra.

Szexben könnyebb lehet,főleg alkalmiban.

Persze a találkozásban se nagyon bízz,mert az a kamuzás miatt nem jön össze,mert aki 37 évesnek írja magát,arról lejönne,hogy mondjuk 59 éves zsírosbödön.

2021. okt. 5. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Tinder szerintem. Mindenhol vannak kamusak, bár tinderen van ilyen verification(ellenőrzik képekkel, hogy tényleg te vagy-e rajtuk.). Szóval amikor validált valaki, akkor kék pipa van a nevénél. Ott is vannak egyébként szexet keresők, de komoly kapcsolatot keresők is. Viszont nekem mondjuk pl őszinték voltak legtöbbször és aki csak kalandozni akart, az el is mondta. Szóval így még oké, mert legalább tudsz szelektálni rögtön és nem kell felesleges köröket futni.
2021. okt. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Tinder . Aztan esetleg romeo
2021. okt. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!