Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok! Ki gerjed még a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok! Ki gerjed még a bilincselésre? Izgat az is, ha magam verem bilincsbe, de az is, ha mást látok így , főleg, ha esélytelen a szabadulás. :) Ki az, aki próbálta már, milyen érzés egy másik embert reménytelenül megbilincselni? :D

Figyelt kérdés
28/F

2021. szept. 27. 00:40
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Engem nagyon izgat a bilincselés, meg minden, ami előtte-utána van: elfogás, földre teperés, bilincselés, motozás, elvezetés, cellába zárás, kihallgatás, kényszervallatás. Testi kényszer, ízületi feszítések, fojtó fogások alkalmazásával. Jöhet más kényszerítő eszköz, gumibot, könnygáz, elektromos sokkoló is. Sose volt még, de izgat, ha gumilövedékkel vagy taser-rel rám lőnének.
2021. szept. 27. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Anno én csináltam ilyet néha. De nem volt öröm a delikvensnek, hidd el. Szerencsére leszereltem pár éve már. :)
2021. szept. 27. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
Izgat nagyon, mind a két szerep, de nem próbáltam még.
2021. szept. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%
Filmekben tetszik, ha a passzív srác ki van kötözve, vagy meg van bilincselve, de élőben még nem próbáltam.
2021. szept. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
97%
Én nem vagyok meleg, de átéltem mindkét oldalt de volt olyan is amikor magamat bilincseltem meg, de a szabadulás már nem jött össze. :D Volt olyan is amikor úgy meg voltam bilincselve, hogyha nálam lett volna a kulcs akkor se tudtam volna kiszabadulni. Ez egyszerre nagyon szar érzés, hogy nem te irányítasz, de nagy izgató is.
2021. szept. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5. Az nagyon izgalmas lehetett, én egyszer jártam így, de sikerült a végén kiszabadulni, órányi kínlódások után. :D
2021. szept. 27. 21:24
 7/7 anonim ***** válasza:
97%
Szeretem, van is itthon, de csak néha használjuk hogy kicsit változatosabb legyen az élet.
2021. szept. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!