Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit gondoltok erről az interjú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről az interjúról? 168.hu/itthon/lady-domper-melegek-magyar-kormany-211857?fbcl id=IwAR0TAxkUuAOQH59lanXt_3PfB5I6zvw3jcqlaEsingPiy-vyCwK6fv_ h0Pk

Figyelt kérdés
Ebből látszik, hogy a Drag Queenek sose fognak bemenni az óvodába.

2021. aug. 31. 19:31
 1/1 anonim ***** válasza:
93%

Nem fogom végigolvasni, de ez eddig se volt kérdés. Nem volt ilyenről szó soha magyarországon, csak ezzel riogatják az embereket a közmédiában.

Más országokban volt ilyen, de ott se mindennapos, mit ahogy hazudják. Kint is volt belőle balhé és az lmbtq-ból is elítélték a legtöbben ezt a dolgot.

Elég bosszantó, hogy arra futtaták ki anno a tüntetéseket is a jobboldali médiában, hogy a melegek azért tüntetnek, mert kitiltották őket az iskolából, meg az ovodából, miközben, nem szószerinti értelemben véve volt ez a probléma, csak képletesen. Amikor ezzel jönnek nekem, hogy én elítélem e, akkor már csak nevetni tudok ezen, hogy az illető ennyire nem tud olvasni a sorok között.

Tipikus, hogy mindig a szélsőségeket hozzák fel példaként és ezekre hivatkozva ítélkeznek, mert ezzel a módszerrel könnyű behülyíteni azokat az embert, akik mindent instant elhisznek és nem néznek utána a dolgoknak.

Amikor azt mondják, hogy az lmbtq ezekkel az emberekkel közösséget vállal

és ezeket atörekvéseket támogatja, az pont ugyanannyira igaz, mintha én azt mondanám, hogy minden jobboldali irányultságú ember közösséget vállal a neonáccikkal és támogatja azt amit az ultrák leművelnek focimmeccsek idején a városban.

Elég gáz dolog, én azt gondolom.

2021. aug. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!