Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk, részesei lennétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk, részesei lennétek egy BDSM játéknak heteróval?

Figyelt kérdés
Tehát ha egy fiúnak a dominája adja parancsba hogy sráccal kell lennie, ti vállalnátok vele úgy hogy tudjátok a srác heteró?
2021. aug. 28. 08:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

#10


De izgató neki, mert szub/mazo, és azt élvezi, hogy olyanokat kell tennie, amiket nem szeret csinálni. Tudom, ez elég furán hangzik, de tényleg van ilyen. Én is ilyen vagyok bizonyos fokig. Beteg dolog? Nem tudom. Talán egy picit igen, de én mentálisan egészségesebbnek érzem magam, mióta kiéltem az ilyen bizarr vágyaimat.

2021. aug. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
aha. Ha okés a srác.
2021. szept. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!