Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan kezeljem ezt a szituáci...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem ezt a szituációt ?

Figyelt kérdés
Már rettentően bosszant a meleg társkeresés. Nem is köszön csak a péniszét mutogatja. Meg olyan jó lenne kettesben lenni ilyen és ehhez hasonló marhasàgokkal sokkolnak. Tegnap is beszélgettem egy sráccal de pár szó után rátért arra hogy ő kanos. És én így magamba: minek kellett elrontanod a jó kedvemet. De aztán bocsánatot kért csak az a helyzet hogy ezzel elásta magát már. No de valamiért nem tudom elfogadni ezeket a meleg hülye szokásokat.

2021. aug. 1. 15:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Személyesen kell ismerkedni.
2021. aug. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A személyes ismerkedés sokkal jobb ? :)
2021. aug. 1. 15:10
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Nem fogja a péniszét mutogatni, nem kér képet. Muszáj neki értelmesen kommunikálni- ha tud.

Arctalanul sokkal merészebbek/gátlástalanabbak az emberek.

2021. aug. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Én úgy vagyok ezzel hogy persze nyilván szükségletem a testi kielégülés is, de én sokkal jobban szeretném a másikat előbb személyiségre megismerni, beszélgetni vele, megtalálni a közös hangot, és ha már kellően egymásra vagyunk hangolódva akkor esetleg előkerülhet a nemi szerv téma is, de egészen biztosan nem azzal indítanék.
2021. aug. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%

Személyesen a legjobb az ismerkedés, de akkor is előfordulhat, hogy testiségre törekszik.

De nagyon nehéz, mert az érzelmeket sem vállalják fel sokan.

Pedig egy meghitt beszélgetés,összebújás elindíthatna valami szépet. Persze a kanosságot fékezni kéne, főleg, ha komoly kapcsolatot keres valaki.

2021. aug. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Ez a netes társkeresés heteróként is undorító. Húspiac, gátlástalan, bunkó módra. Csak élőben!
2021. aug. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
28%

Gyertyafényes vacsorát szeretnél, udvarlást stb

Ez már a heteróknál sincs!

Ha ilyesmit akarsz akkor ezt kell kérned, ha találtál tegnap olyan palit aki bocsánatot kért azért mert azt merte mondani hogy kanos akkor ezt kell tovább vinned mert nem vagy egy könyű eset de ezek szerint van akit meg tudsz fogni.

És nem megsértődni azon a mai vágban hogy valaki őszinte.

2021. aug. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Sz*rd le. Ne állj ennyire komolyan hozza, majd úgy is betalalsz egy normálisabbat vagy téged valaki. Aztán lehet, hogy spontán egyszer valóságban találsz valakit. Bármi lehet. Aki ilyet ír, hogy kanos, az úgy is csak k*rni akar. De ez nyilván egyértelmű. Én is kukazom az ilyeneket rögtön. Egyébként engem nem zavar. Legalább tudom, hogy pl nem egymást keressük. Ettől még nem lesz rossz kedvem. Bánom is én, hogy mit gondolnak rólam. Én alapból a mentalitásan erősebb embereket keresem mindig. Elég egyszerű leszűrni, hogy ki súlyosan lelki sérült és ki mit akar. Nekem pl az is kuka kb, aki beszol, ha nem irok vissza rögtön. Nem is értem. Sokszor fent sem vagyok és kapok ilyeneket. :D Én csak nevetni szoktam. Legjobb, amikor valaki a fejében elméleteket gyárt, aztán elkezdik tényként kezelni és támadni. Én ezeket is helyre szoktam tenni, bár én nálam le is vizsgaznak sokan így. Voltam már lelki sérülttel kapcsolatban. Nekem aztán nincs többet kedvem nevelni valakit. Sokan meg olyan endorfin hiányban szenvednek, hogy a szexbol nyerik ezt. Helyette lehetne sportolni, stb. Ugyanaz a hatása. Illetve rengeteg a szexfüggő is a sok lelki sérülés miatt. Legtöbbje nem is tudja, hogy nem normális a gondolkodása. Vagy inkább égészséges gondolkodásnak mondanám.


Mindenesetre azt tanácsolom, hogy lazán kezeld az egészet. Olyannal fog elmélyedni egy beszélgetés, aki hasonló, mint te. De ezt úgy is fogod érezni.

2021. aug. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
31%
Rosszab vagy a szűz lányoknál! Csak nyavajogni tudsz. Az ágyban is kínlódás lehet veled.
2021. aug. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Na, én ezért nem ismerkedtem a neten már. Pár hónapig próbálkoztam, sok év kihagyás után. Katasztrófa, ahogyan írod is. Ha valahogy az utamba sodorja majd a sors a másikat, akkor lesz Valakim, ha meg nem, hát nem. Ez van...
2021. aug. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!