Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek az alábbi képen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az alábbi képen látható férfi vajon meleg lehet?

Figyelt kérdés

[link]


Utánanéztem a magánéletének, egyáltalán nem ír semmilyen gyerekről, feleségről vagy barátnőről. Meg úgy külsőre is ilyen "meleges" vonásai vannak.


Ti mit gondoltok?



2021. júl. 23. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nincs senki homlokára írva, de valóban vannak "meleges" vonásai

Szerintem simán lehet meleg

2021. júl. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Elképzelhető, de ennyiből nem lehet megmondani csak annyit hogy nem túl maszkulin típusú a pasi. Az hogy valakinek felesége, gyereke van semmit sem jelent - ld. Szájernek is van, meg egy csomó meleg él látszatházasságban.

Ahogy az is előfordul hogy valaki full maszkulin, kemény macsónak néz ki, testalkatra, öltözködésre, mindenre de közben meg passzív meleg. Ezt kívülről nem látod, csak a "radarod" tud jelezni.

2021. júl. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem az. Utánanéztem, van családja és gyerekei.
2021. aug. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!