Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lányok, meleg sráccal nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, meleg sráccal nagyon fura lenne? Vagy kíváncsiak lennétek rá?

Figyelt kérdés

Egy lány ismerősöm nagyon kíváncsi volt, hogy milyen lehet a szex egy meleg sráccal.

Talált is egy szintén kíváncsi meleg srácot, akivel megpróbálták. Valamennyire ment a srácnak, felállt neki izgatásra, de idővel elpuhult, nem tudott tartósan kemény maradni.



2021. júl. 16. 16:43
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

De akkor végülis minden lány biszex, aki smárolt lánnyal kíváncsiságból vagy buliban?

Mert akkor 35 év alatt a nők 80%-a biszex...

2022. jan. 2. 10:20
 12/12 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező a szex és a smárolás azért közel se ugyan az.

Az meg hogy csajok smárolnak, még azok is akik nem biszexek/lezbik az azért van mert a lezbik amúgy is fetisizálva vannak és izgató egy csomó férfi számára az hogy két nő smárol.


Én ugyan biszex vagyok de hallottam nem egy sráctól hogy próbálták és szörnyű volt az hogy nem állt fel nekik és utánna magyarázkodniuk kellett szerencsétlen lánynak aki meg azt hitte hogy vele van a baj.

Max úgy menne nekik ha beképzelik maguknak hogy az egy férfi, de még úgy is nagyon nehézkes a dolog.

2022. jan. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!