Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Valóban így van ez a dolog ?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban így van ez a dolog ?

Figyelt kérdés
Ti mit gondoltok arról hogy egy izmos pasi is lehet kedves és figyelmes ? Tudom ez nem ilyen egyszerű és valamivel komplikáltabb a dolog de kíváncsi lennék a véleményetekre! Illetve milyen tulajdonságokkal rendelkeznek az izmosabb pasik ? Ez egy nagyon sarkosított kérdés de még is kíváncsi lennék. Összeségében mit gondoltok róluk ?

2021. júl. 10. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Létezik egyáltalán olyan meleg ebben az országban akinek nem az izmos tini, nagy farkú fiú kell?
2021. júl. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehetnek. De ugyanúgy ezerfélék mint a többi ember.

A tesztoszteron szintjük talán magasabb mint az átlag, és ennek lehetnek hatásai a viselkedésre de nem gondolnám h ez meghatározó.

2021. júl. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kedves egyes! Nekem leginkább a vékony max 30 éves srácok jönnek be. A szerszám mérete mellékes. Tudom klisés, de alapból nem a szexre hajtok.
2021. júl. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Volt nem egy izmos pasim és kedves aranyos bújós.Igaz vagy uni vagy passzív.

Mindenki úgy hiszi.ha izmos,biztos aktív,meg jáccós,nagyképű aktív-

2021. júl. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!