Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nekem nagyon bejön,de én...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem nagyon bejön,de én sztem neki nem?

Figyelt kérdés

Szóval baráti társasaggal eljarunk rendszeresen inni. Tudja mindenki hogy meleg mert bevalotta, én még nem vallottam be de sejtik rólam, az illeti aki tetszik sztem ő tudja az én is az vagyok. De úgy erzem én nem.jovok be neki és hát talalkozunk es nagyon fáj a lelkemnek hogy folyton talalkozunk mert mindig szembe kell neznem a tudattal hogy nem vagyok szeretheto. A tobbi baratot nem akarom emiatt hanyagolni, tehat ugyan ugy elfogok menni veluk inni, csak ez nehez.


Tippeket tudtok adni a fajdalom elfogadashoz vagy hogy hogyan tegyem tul magam vagy kerdezzek ra mert ezek csak a fejemben van, lehet en is bejovok neki csak titkolja?


Tipp?


20F



2021. júl. 5. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nincs megoldás sajna...
2021. júl. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj rátérni erre, vagy találkozzatok egyszer ketten és úgy inkább.


Így nem lehet megmondani előre hogy bejössz-e neki vagy sem, nekem is ha bejön valaki, pont hogy nem adok semmi jelet és majdnem hogy az jön le a másiknak hogy úgy szarom le, ahogy van.

Nem tudom miért, de ilyen vagyok. 🤷‍♂️

2021. júl. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%

Első dolog: Ne Írd le többet és még a fejedben se forduljon meg, hogy: "Nem vagyok szerethető."

Második: Négyszemközt kérdezz rá, hogy mit gondol rólad.

Van olyan, hogy tetszel neki, csak félénk. Viszont az is előfordulhat, hogy más az ideálja. Van még bőven időd párt találni!

2021. júl. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

#3-mal teljesen egyetértek, hogy ilyet (nem vagy szerethető) még csak ne is merj gondolni


Vedd komolyan! megtiltottuk! ;)


Minden szerencsés és szerencsétlen, kicsi, nagy, gömbölyű, cérna, óriás, törpe emberke aki a világon élt, él, vgay élni fog akkor boldog, ha azt szereti, aki őt viszont szereti.


Lehet puhatolózni, személyesen rákérdezni, de ha bejössz neki örülj, ha nem, akkor pedig potánciális lehetőséged van megtalálni még azt aki téged is úgy szeret, ahogy Te őt :)

2021. júl. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Előszőr legalább előtte kéne

Felfedned magad, hogy beszélgessetek róla.

Utána elég tovább gondolni a dolgokat.

2021. júl. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Itasd le utàna csókold meg és kérdezz rà ha józan lesz hàtha nem emlékszik ha ràkérdez csak mondd hogy részeg volt.Foolproof plan
2021. júl. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!