Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen korosztály jár a meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen korosztály jár a meleg szaunákba?

Figyelt kérdés
Tehát ti mivel találkoztatok mikor lent voltatok?
2021. júl. 4. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Én 10 éve voltam. Akkor voltam 19. Csak én voltam meg akivel mentem srác fiatal. A többi 30 feletti volt.
2021. júl. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly voltam utoljára, akkor... hát, volt egy 5-8 fiatal, mondjuk 30 alatti, aztán a többi ennél idősebb, de mégsem ilyen 60+ nyugdíjas korú. Pedig vasárnap, dark & naked volt. Én akkor voltam 25, beleszámolom magam az 5-8 fiatalba.
2021. júl. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%
nagyja idős vagy csöves ... elriasztotta a fiatalabbakat
2021. júl. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én megnéztem mindkét szaunát,a Szauna 69 jobban bejött.

Első alkalommal csak szétnéztem és hát elég magas volt az átlagéletkor.

Gondoltam a csalódás ellenére csak megpróbálom újból,hátha.

Elmentem tehát másodjára és lám-lám végre találkoztam korombelivel. (:

Egy jót beszélgettünk,aztán egy helyes passzív sráccal kihasználtuk az egyik zárható hely adóttságait,szóval hatványozottan megérte újra próbálkozni. :D

Lényeg: menj,nézz körül és ne add fel,sosem lehet tudni mikor találkozol egy rendes sráccal. ;)

/22/

2021. júl. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
30%

Az mindegy.Betegek.És ha nem akarsz egy jó kis gombás fertőzést,maradj

távol.

2021. júl. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Kedves #5-ös, marhaságot beszélsz. :D


1. Akivel én voltam egy gyönyörű,korombeli srác volt,és eszünkbe sem jutott gumi nélkül csinálni.

2. A medencék és szaunák rendszeresen takarítva vannak,csillog a tisztaságtól az egész hely.

3. Abszolute rendezett külsejű emberek járnak,hisz BELÉPŐS!(Nem egy free valami,ahova mindenki betérhet.)

4. Az alkalmazottak közvetlenek és kedvesek.


Kedves Kérdező!


Menj el,nézz körül.

Én az első alkalommal,mint említettem csupán szétnéztem. Az ég egyadta világon senki sem kötelez semmire!

Csak lazán! ;)


Hajrá!

/A #4-es voltam./

2021. júl. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!