Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegbárt érdemes megpróbálnom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegbárt érdemes megpróbálnom, vagy ugyanez a helyzet?

Figyelt kérdés

A héten megfordultam két meleg szaunában,alapvetően jó a koncepció,de csak idősek vannak,sőt,sokkal idősebbek,mint én.

Avagy odamegyek 22 évesen ismerkedni korombeliekkel és akkor 40 alatt egy árva lélek sincsen...

Most pedig a melegbárokkal szemezem,de nem tudom van e értelme egyáltalán elmenni és szétnézni.

Ha van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban,azt megköszönném,ha megosztaná velem.



2021. jún. 18. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Melegszaunába hétvégén este érdemes menni
2021. jún. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A melegbárokban jobban szór az ott szórakozók életkora, több fiatal lesz, de az átlag 30-40 közötti lesz, ettől még lesznek 20-asok is, meg 40-esek ugyanúgy. Viszont mivel sokkal több ember van, így értelemszerűen több fiatal is (=könnyebben találsz 120 emberből 20 fiatalt, mint 15-ből).
2021. jún. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy mire gondolsz pontosan meleg bárok alatt. A klasszikus bárokba (amik ilyen kocsma vagy kávézószerűek), szerintem szintén inkább az idősebb korosztály jár, míg a bulikba már főként fiatalok mennek. Én régen az Anker't-be a pénteki Oops bulikba jártam mielőtt bezárt, ott főként 20-30 közöttiek voltak. Nem tudom, hogy most hova lehetne menni, esetleg Alterego?
2021. jún. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szombat este menjél akár bárba akár szaunába akkor nagyobb a választék.
2021. jún. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!