Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért nincsenek nagyon vékony...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek nagyon vékony aktívak? Miért gyúrja ki magát mind?

Figyelt kérdés
Folyton izmos, nagyobb srácok írnak rám. Nekem pedig a vékonyak jönnek be. Szóval szerintetek ennek mi az oka hogy mind kigyúrja magát? Sokkal jobb egy vékony srác.
2021. jún. 17. 09:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
a melegek szeretnek adni magukra és mivel a férfi test tetszik nekik ezért kihasználják, hogy a saját testüket fejlesszék. Emiatt nem ítélheted el őket, amúgy meg te elég felületes vagy, ha neked csak a külső számít, hogy a perverziódat kiéld.
2021. jún. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Épp most lettem koptatva. Egy fiatal kis tini srác koptatott aki izmos aktívat akar :) Én vézna vagyok. A többi részlet mindegy. Csak arra akartam rámutatni hogy mindenki mást keres és kap. Ő izmosat erre írtam én mint vézna. Te véznát és izmosak írnak. Bár a tapasztalat az hogy kevés izmos van és a többség el van magától szállva mert válogathat. :( Szerintem ritka a normális.
2021. jún. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
#1 Perverzióm? Mi a perverzió abban ha tudom milyen srácok tetszenek? Te talán MINDENKIVEL lefekszel? Neked mindegy hogy izmos, dagi, szőrös, alacsony, öreg, stb? Mert ha igen akkor bravó, de kétlem. A felületesség nem ez. A felületesség az lenne ha csak a külső érdekelne és az hogy milyen ember az nem. Szóval mielőtt ítélkezel, majd beszólsz és összesmosol dolgokat előtte gondolkozz kicsit.
2021. jún. 17. 09:22
 4/19 anonim ***** válasza:
96%
Csajokkal qró férfiként, akit vizuális szinten izgat a fqsz látványa, azt mondom, nincs annál erotikusabb férfitest, mint egy fiatal vékony test méretes farokkal. De a melegek többsége tényleg imád gyúrni.
2021. jún. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%

szánalmas, hogy egy részt minden oldalt azt olvassa itt mindenki, hogy "hol van a nagy szerelem, miért ilyen felületes mindenki" és másrészt meg jönnek, hogy milyen testi adottságokat keresek, mert dugni akarok.

Amúgy sem választ vártál itt, hanem társkeresőnek használod a kérdésedet, szóval ne álszenteskedj.

2021. jún. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
#5 gondolom te az #1-es vagy. írtam privátot mert én vállalom ki vagyok. Kár hogy neked nem sikerült felvállalnod :D Álszenteskedés? Társkeresés? Mutasd már meg melyik mondatom volt erre való utalás. Mérgelődök csak hogy nincs szerencsém. Ahogy te nem írtál vissza úgy az se aki állítja tud vékonyat. Szóval hagyjuk már.
2021. jún. 17. 09:39
 7/19 anonim ***** válasza:
73%

"Sokkal jobb egy vékony srác"

Nem jobb.

Kigyúrt sem jobb.

Normál legyen, vagy nagyon picit pocis.

2021. jún. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Én vékony aktív vagyok. 197 cm, 85 kg. A kg soknak tűnhet lehet, de bőőven eloszlik a 2 méteres testemen. Vékony alkatú vagyok. Viszont nekem is csak a vékony srácok jönnek be, esetleg a picit kisportoltak, szálkásak.


26/F

2021. jún. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nekem a kettő közötti jön be, nem olyan nagyon kigyúrt, de nem is túl vékony. 20 passzív
2021. jún. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia Kérdező, én vékony (de nem nagyon vékony) aktív vagyok. ;)
2021. júl. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!