Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vannak még szőrös fiatal fiúk?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még szőrös fiatal fiúk?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon tetszik, ha valaki nem szőrtelenít, de kb alig látok ma már ilyen fiúkat.

Ennyire nem jön be a többségnek a szőr vagy csak követik a divatot? 24/F



2021. jún. 7. 14:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

Én is szőrös vagyok és szeretem is a szőrt. Nem szedném le más kedvéért sem. :D Szóval engem nem érdekel más vélemény ebben.


Ez is amúgy ízlés kérdése szerintem. Nekem tetszik és ízléses is a szőr. Másnak meg igénytelen. De, hát ízlések és pofonok. Én meg a csupaszokat nem preferálom.


26/F

2021. jún. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%

Én magam nagyon szőrös vagyok. És ezt utálom. Jobban szeretnék inkább csupasz lenni, és olxna fiúkat is keresek, akiken kevés szőr van.

35f

2021. jún. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
testem gyárilag szőrtelen de a péniszemnél elég durván szőrös de engem se zavar
2021. jún. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Én mindenhol szőrös vagyok, szeretem, és a barátom is.
2021. jún. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
38%
az emberek nem divatból szőrtelenítenek, csupán igényességből, ha valaki csupa szőr az az igénytelenség egyik jele, mert annyit sem képes foglalkozni a testével, hogy igényesre vágja a szőrzetét
2021. jún. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ízlések és pofonok. :) Nekem nem igénytelen. A szőrtelenségről nekem nők jutnak eszembe. Nyilván kell vele foglalkozni, de a maga a szőr az nem igénytelen. Hanem lehet nagyon is vonzó. Főleg, akinek bejön. Egyébként nagyon sokan azért szoktak ilyeneket állítani ( igénytelen szakáll, testszőr), mert nekik nem nő és irigyek. Jaj, de sok ilyen is van.
2021. jún. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
Hogy lenne már igénytelen a szőr, édes istenem! Egy dolog borotválkozni, meg megnyírni farok körül. De aki genetikailag annyira szőrös, hogy a hátán is dzsungel van az három naponta menjen teljes szőrtelenítésre, vagy mi a fene? Egy alkalmiért én is hajlandó vagyok borotválkozni akárhol, de rendszeresen...rövid ahhoz az élet :D
2021. jún. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére vannak, én is se borotválom magam (csak arcot) és másokat is láttam már hasonlóan.
2021. jún. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%

Megértem, ha valaki szereti, de én nem!

Nincs is annál izgatóbb mint egy, legalább OTT szőrtelen fiatal srác!

Imádom, de tényleg! Kényeztetném naphosszat, ha lenne kit...


42/F/Bi/Bpi

2021. jún. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
én itt vagyok szőrösen és fiatalon :D 17f
2021. jún. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!