Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, mit szólnátok hozzá,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, mit szólnátok hozzá, hogyha a párotok nézegetné a telefonotokban a beszélgetéseidet?

Figyelt kérdés
Van egy haverom akinek a párja nézegeti állandóan a telefonját. Nem csak nézegeti, hanem válaszolgat is a Messenger üzenetekre, amiket a haverom kap. Őrülten féltékeny a pasi, pedig már csalta meg a haveromat nem is egyszer.

2021. máj. 30. 18:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Az engem talán még nem is zavarna hogy belenéz ha tudok róla. De az, hogy válaszolgat olyan üzenetekre, amit nem is ő kapott, az már sok. Nem is beszélve a megcsalásokról. Mondjuk ha én csaltam volna meg a páromat én is félnék attól, hogy ezt viszonozza.

Mi néha csak így viccből belenézünk egymás fotóiba, ilyenek. De beszélgetést nem nyitottam meg, az az ő dolga. Ha majd ad okot féltékenységre, akkor talán

2021. máj. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Azonnali szakítóindok. Nagyon ugrottam mindig is erre a másik telefonjának a nézegetésére. Nem! És kész. Én sem nézném soha az övét.
2021. máj. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
A helyében rögtön szakítanék vele, a bizalom a egyike a legfontosabb dolog egy kapcsolatban. Ha féltékeny lenne rám a párom akkor csak akkor engedném neki meg hogy meg nézze a üzeneteimet ha elmondja mi ok miatt gondolja hogy megcsalom őt, ha mond egy olyan okot ami releváns akkor meg mutatom neki, ha simán féltékenységből akarna megnézni a telefonom és nem hinne nekem ha azt mondom neki hogy nem írok más sráccal, akkor meg mutatom neki a üzeneteket, de azzal hogy már nem leszek vele együtt, vagy max szünetet kérnék és ha megváltozna akkor vissza mennék hozzá, mivel így nem viselkedhet egy ember, ebből csak a toxikus kapcsolatok jönnek létre, ezért kellene ezeket rögtön a kapcsolat elején leszögezni. Azt nem bánnám ha épp nem tudnék valakinek írni és ő írna vissza annak a személynek helyettem, de hogy ő magától bármikor nézegeti a üzeneteimet ez már beteges féltékenység. Ha ezt nem beszéli meg a haverod a párjával akkor nem lesznek túl sokáig együtt az biztos.
2021. máj. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Telefon, tablet,laptop,postai levél, bármi, ami nem az enyém, nem nekem címzik,soha nem néznék bele,senkiébe.


Még annyit,hogy az egyik párom,mielőtt bejelentette,hogy mást szeret,mellőlem,a közös ágyból chatelt az új pasijával. Éreztem, hogy nincs rendben valami,de még akkor sem néztem bele,nem is kérdeztem rá,kivel írogat mosolyogva.

Még a saját lelki sebem sem ok arra, hogy belenézzek. Főleg, ha én vagyok a hunyó.


Esetedben azonnali szakítás.

2021. máj. 31. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!