Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van olyan köztetek aki ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan köztetek aki ha meglát egy pasit levis 501es farmerben akkor késztetést érez "bármire" is? Főleg ha bejön a pasi is a farmerben ?

Figyelt kérdés

2021. máj. 27. 14:32
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Az ára miért lenne fontos a mai világban ? Kissé kétszínűségnek érzem, hiszen van aki egy táskáért ad ki fél millát, miről is beszélünk amikor egy jobb futócipő 54 ezer az asics máskából ?Szal ha van bevételed mi közöd van ahhoz ki mennyit és mire költ? Mábocs :)
2021. máj. 27. 18:55
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondtam "párkapcsolat-alapanyag". Nyilván ha semmi közöm az illetőhöz, úgy bssza el a pénzét ahogy akarja:D


De egy párkapcsolatban fontos, hogy a férif jól bánjon a pénzzel. Igazából nagoynis férfias, ha pénzügyileg megfontolt.

És igaz, ha rohadt sokat keres, akkor miért ne vehetne 40-50ért egy-egy ruhadarabot. De "rohadt sokat keres" alatt havi 1 milla fölött értem, mert havi 4-500ból 40-50ezret elkölteni egyetlen nadrágra, ami nem tud semmi extrát, és vélhetően 2-3 évnél nem bírja tovább, nem gondolom pénzügyileg megfontoltnak. Számomra ez annak a jele, hogy nem érzi a pénz értékét.

2021. máj. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Hát sajna még mindig ezzel az ürüggyel számomra nem érthető , hogy a megfontoltsághoz is mi köze van ? Nekem pl több mint 70 db farmerem van egy tipusból csak kül szinek stb . És ? Kinek tud ez fontos lenni hogy ezt még minősíthesse is akár ? :) Naugye . Úgyhogy még mindig semmi közöd ahhoz, hogy ki mire mennyit költ ha kedve úgy tartja.... a megfontoltságot meg ...nna. De mondjuk az eredeti téma meg asszem más volt :):):) Elég szépen el lehet hajózni oda , hogy ki mit mire merre mér hol kivel és mért mert na ....
2021. máj. 28. 13:21
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Látom nem érted:D "párkapcsolat alapanyag". Ha valakivle összejövök, akkor közöm van hozz. Ha nem, akkor vlaóban nincs. Egy random idegen úgy veri el a pénzét, ahogy akarja, de akivel együtt élünk és tervezünk, attól elvárható, hogy számoljon előre. De tény, ez nem szerves része a kérdésnek.


Számomra már a feltételezés is nevetséges, hogy egy sima nadrágtól elképzelhető, hogy valaki beindul:D

Az meg, hogy két szekrény kell csak a nadrágjaidnak, kimondottan ijesztő, elég antiproduktív csajozós szöveg, szóval javaslom ismerkedésnl titkold el:D

2021. máj. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Akkor ez esetben az egész cunamit nem értem hiszen közöd nincs más pénzköltési szokásaihoz, ezt viszont közölted hogy kapcsolatban meg nagyon is , okés , de ezt ki firtatta egyáltalán ebben a farmergerjedési témában? Az hogy nem gerjedsz be rá akkor meg mit keresel az erre feltett kérdéskörnél? Na mindegy :)Ingjeim száma pedig meghaladja a 240 -250 körüli darabszámot!!!! , de ettől a ténytől azért ne tessen elájulni ha gerjedsz a témára ha hidegen hagy :)
2021. máj. 29. 08:11
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés az volt, hogy "van olyan köztetek..?"

Erre a váalsz jelenleg annyi: nincs :D

2021. máj. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
A van olyan köztetek tulajdonképpen nem megválaszolható kérdés, gondolom értelmezni azért csak tud egy felnőtt már... bár tudom nem .
2021. máj. 31. 08:43
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Az jó, amikor a kérdező sem tartja megválaszolhatónak a saját kérdését XD
2021. máj. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Erre feltételezem nem az a válasz hogy nincs,,,, ugye ezért irtram ami írtam. Erre csak tudsz fogalmazni oylat mint pl igen, én igen vagy nem . De nem azt hogy itt nincs olyan :) nna
2021. máj. 31. 13:05
 20/21 frot ***** válasza:
100%
Húú, sajnos csak most láttam a kérdést, de teljesen átérzem. Van néhány Levi's 501-es farmerom, és imádom a látványt, amikor egy helyes srác ilyenben feszít. Sőt, imádom, ha feszes 501-es farmerban játszadozunk egymással. :P
2021. júl. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!