Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Presser Gábor meleg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Presser Gábor meleg?

Figyelt kérdés
Sosem volt felesége, vagy barátnője

2021. máj. 23. 17:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%
Nem tűnik logikusnak
2021. máj. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%
Nekem sem volt se barátnőm se feleségem negyven éves létemre és mégsem vagyok meleg. És jobban nézek ki mint Presser Gábor. Fizetősökhöz járok, de hozzájuk rendszeresen. Csak annyira láthatsz bele egy másik ember életébe amennyire az illető lehetőséget ad erre neked. Mindenkinek megvan a maga sztorija, nyilván az említett zenésznek is, de ez tuti hogy nem rád tartozik Kérdező.
2021. máj. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Csatlakozom nekem se volt tartós kapcsolat és abszolút hetero vagyok most 47.Van akinek nem jön össze.
2021. máj. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
3-as vagyok. 2-esnek abszolút igaza van mindenkinek megvan a maga sztorija.Én nagyon gyorsan elélvezek és Én is prostikhoz járok.Ezt nyilván nem verem nagy dobra.Gondolom nagyon sokan meglepődnének a környezetemben lehet sokan rólam is azt hiszik meleg vagyok.
2021. máj. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
24%
Lehet,elvégre sose volt jóképű,nővel se látták.
2021. máj. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
26%
Nem hiszem, egyszerűen csak annyira csúnya volt mindig, hogy még fiatalon, rockzenészként sem kellett a nőknek.
2021. máj. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, egyáltalán nem csúnya. Most, öregen tán még jobban is néz ki, mint fele ennyi idősen. Nem tudom, mi az oka annak, hogy akinek nincs felesége és gyerekei, azt kapásból leb*zizzák, mindenféle bizonyíték nélkül. Egyszerűen csak nem szereti a kötöttségeket, ragaszkodik a függetlenséghez, ami jónéhány zenészre/színészre jellemző.
2021. máj. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a fentebb írtak mind igazak, de pénze az biztos van bőven és ugye mint tudjuk az gyakorta felülír mindent... sok nőt lehet vele szerezni akkor is ha az ember nem szép. :)
2021. máj. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%
Meg kell kérdezni, de ha igaz hogy sosem volt egy adott egyénnek, legyen az bárki, hivják bárhogy is, az esélye megvan hogy igen az .. kérdés nélkül is.
2021. máj. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdonképpen miért fontos kérdés? Nem tök mindegy? Vagy belezúgtál és az esélyeid latolgatod? :)

Ha az a válasz, hogy: igen. Na és? Mi változik ettől?

Ha az a válasz, hogy: nem. Na és? Mi változik ettől?

2021. máj. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!