Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Okoztál már másnak prosztata...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okoztál már másnak prosztata orgazmust?

Figyelt kérdés

Azt már sokan kérdezték, hogy kinek volt igazi kéz nélküli prosztata orgazmusa. De ki okozott másnak ilyet?

Milyen érzés ez az aktív félnek?

Esetleg sikerült ez valakinek többször is? Csak a szerencsén múlt vagy van erre technika?

Mit lehet erről aktívként elmondani?



2021. máj. 23. 13:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem már sikerült
2021. máj. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sikerült, viszont az ujjaimmal váltottam ki. Érdekes és meglepő látvány volt, de nem okozott extra érzést.
2021. máj. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

igen

rendszeresen oktatom is :)

férfiaknak és nőknek is

2021. máj. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Oktatod is?

Mi a titok? Kitartás? Jó technika?


Nőknek is? Akkor ujjal csinálod. És pénisszel is megy?

2021. máj. 23. 20:04
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

3as vagyok


Nem penisszel nem megy mert no vagyok. 😂


Max dildoval. A truk az elokeszitesen van es azon h az ur elfogadja ezt a fajta gyonyort. Ido es turelem.

Noknek is mert sok ferfi szeretne a parjatol megkapni. Viszont nem akarja h homoszexualisnak nezzek emiatt.

Hetero ferfiaknak h ezt is lehet elvezni. Nem szegyen es abszolute ki tudja egesziteni a szeretkezest. De akar magaban is kellemes elmeny.

2021. máj. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer a dolgok szerencsés együttállása okán sikerült ilyen élményt okozni. Álltunk mindketten (mindkét értelemben :), én a barátom mögött. Éreztem, h valami kicsit keményebb "csomót" tapintott ki a farkam, a barátom meg nagyon kéjes érzést írt le.
2021. máj. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%

Természetesen.Volt olyan is aki mikor tövig bele ült el is élvezett.

Általában addig dugom míg szeretné.

2021. máj. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

3-astól kérdezem:


Amikor tanítod, akkor mutatsz is valamit vagy csak elmondod?

Nehéz elképzelni, hogy mutatás nélkül is mindent el lehessen mondani. De mutatni sem egyszerű,hiszen nem biztos, hogy ki kinek nyúl be.

2021. máj. 26. 18:44
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

En magamnak tudok ilyet...

Es erdekelne hogy masnal is hatasos e...

2022. jan. 2. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagy örömömre sikerült már a partneremet prosztata masszázzsal kielégítenem. Méghozzá a farkammal. Többszöri együttlét után fedeztem fel, hogy ö merre, hogyan ül bele a farkamba, hogy mennyire intenzíven csinálja. Akkor gondoltam, hogy nekem kellene másképpen hozáállnom a dolgokhoz. Ez sikerült, mégpedíg úgy, hogy ö gyertyaállásban volt, én pedíg éppen fordítva hatoltam be neki, és a prosztatáját kerestem. Amikor éreztem, már csak oda mozogtam. Tetszett neki és nekem is, hogy ö elégedett volt. Elvégre a szex kettönk között tabu nélküli kell legyen. Mondta is, hogy milyen "ügyesen" megtaláltam azt a pontos helyet, aminél neki kellemes és jó.
2022. ápr. 5. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!