Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy tudjam meg, hogy meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudjam meg, hogy meleg az illető?

Figyelt kérdés

Van egy srác. Instagramon találtam rá. Van egy olyan érzésem, hogy meleg. Képek alapján. De nem vagyok benne 100%os, nincs semmi olyan ki írva, ami igazolná, hogy az.

Ha tudnám. Akkor rögtön rá írnék, de így. Azt se akkarom, hogy azzal kezdem a beszélgetést. “Hello te meleg vagy” xd

Ha meg nem aztán, jönne a be égés

Valaki segitsen...

oda meg vissza vagyok érte..



2021. máj. 19. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Segítek: ne filózz hanem írj. Bocs bro' de neked hónapokig kell filózni azon hogy valaki akit nem ismersz rá merj írni egy üzit, hogy hellóka jók a képeid ... - ahol a három pont azon mondatoknak a helye amivel a társalgást megindítod. Ha nem akar veled beszélgetni akkor nem fog, ha meg akar akkor majd kiderül mi a pálya.
2021. máj. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Homofób emberek kíméljenek.. Köszönöm..
2021. máj. 19. 21:43
 3/6 A kérdező kommentje:
Ffuu. Köszi az “expressz” gyors választ :D
2021. máj. 19. 21:44
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak zavarba vagyok, igaz még nem is beszétünk. Nem tudom mit írjak, általába ez nem probléma. De vele...
2021. máj. 19. 21:45
 5/6 anonim ***** válasza:
81%
Ird neki azt 'teccesz mikor randizunk' ha azt irja vissza hogy 'randizzon veled a k××va anyád' akkor nem meleg
2021. máj. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem halt még meg.. ha hideg lenne, nem beszélnél vele..
2021. máj. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!