Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Anál előtt hány órával érdemes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anál előtt hány órával érdemes kimosni odabent?

Figyelt kérdés

1 óra? 2 óra? Vagy az már túl sok?


Nem ugyanabban a városban lakunk. Kb 90 perc eljutnom hozzá.

Az sajnos nem opció, hogy nála mossam ki magam és az sem hogy idejöjjön.


Működhet így?



2021. máj. 13. 22:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
94%
Hát szülőszobáról saját tapasztalat: hiába volt beöntés, jártam 10 percenként wc-re, azt hittem semmi nem marad bennem, de szülés alatt is jött, pedig előtte már 10 órája vajúdtam, és nem ettem semmit azalatt. Szóval a beöntés sem egy 100%-os dolog.
2021. máj. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
85%

És a pisilésen sem akadna fenn egy szülésznő sem, mert az is teljesen normális. Akkor minden izmod odalenn dolgozik, és szülni is olyan érzés a kitolás alatt mintha kakilnál.

Ez nem egy szép procedúra az biztos.

2021. máj. 14. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
29%
Az igen bazki, hát örülök hogy a homi kategóriában iylen felvilágosítást tartottál ! Erről fogalmam se volt. Kemény meló ez a szülés... még jó, hogy a CSOK megtéríti a fájdalmakat valamenynire.
2021. máj. 14. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
92%
Hidd el azt a kemény 2,5 milliót, amit adnak 10 évre, inkább összekuporgatnád te is 1-2 év alatt. :D
2021. máj. 14. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
92%
Miii? :D 2,5M adnak csak? Hát én teljesen levagyok döbbenve, azt hittem ilyen 10milliók meg babaruha meg babaváró meg bababüfi , felújítás stb
2021. máj. 14. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
87%

Naigen, szomszédos pályán halad kifelé a gyerek, mint a kaka, így gyakorlatilag kipréseli a bélből a sarat a kis fejével, mint ahogy te a tömlős sajtból a sajtot, amikor már kevés van benne:D

Nyilván nem szokták híresztelni, de a legtöbb ember első élménye, hogy leszrja az anyja:D

Dee am normális esetben a kakker jön először és azt leterítik egy törölközővel és arra érkezik az új emberke. A maga módján undi, de ez így van amióta világ a világ, semmi szégyelnivaló nincs benne.

2021. máj. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
73%
Ember nagyon nem lehetsz kapós, ha egy kipufogó dörzsárazásért 90 percet utazol! Menj vonattal, vigyél magaddal felszerelést, és tudsz tisztulni útközben!
2021. máj. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
92%
szerintem is előtte nap zabálj be rendesen , sztán amikro már úgy érzed besz*sz , akkor még tartogasd bent egy darabig és csak legvégén told ki a fonott kalácsot, hatalmas lesz higgy nekem , és akkor kb ki is ürült a tartályod , akkor lehet elkezdeni porszívózni és jöhet a vendég :P
2021. máj. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
86%

Fontos!

18as a "kiporszívózás"t nem szó szeirnt értette!

Csak mert 1-2 éve lehetett hallani egy gyökérről, aki konkrétan porszívót dugott a seggébe és bekapcsolta... nem tudom hány méter belet tépett ki a gép azonnal, de eleget ahhoz, hogy a mentők már ne tudjanak mit kezdeni vele.

2021. máj. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!