Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen egy jó aktív?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy jó aktív?

Figyelt kérdés
Szeretnék olyan aktív srác lenni akihez mindenki vissza akar térni mert olyan jó volt vele. Mitől jó egy aktív egy passzív srác számára?
2021. máj. 11. 10:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hogy megfelel a passzív igényeinek.

Ha gyengédet akar, akkor gyengéd, ha határozottat akar, akkor az.

Mindenképpen figyeljen rá.

2021. máj. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Milyen passzív számára? Az én ideális "aktív srácomnak" pl. nincsenek visszatérő vendégei.
2021. máj. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet hogy aki szerelmes lesz beléd annak akkor is jó leszel ha béna vagy. Sőt te leszel a legjobb :D. De amúgy egy jó aktív nekem gyengéd és vad is egyszerre egy kicsit néha be gyorsul dugás közben de néha lelassul és csókolgat. Voltam már olyan aktívval aki magyon lassan dugott mindig de mivel szerelmes voltam nem zavart sőt nagyon élveztem. Mással ezt nem tudnám elképzelni mert én élvezem ha egy kicsit be gyorsul neha
2021. máj. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szeressen nyalni
2021. máj. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
85%
Magas, jóképű, és szeresse ha térdelek előtte:)
2021. máj. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!