Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Honnan ismerted az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan ismerted az első srácot akivel volt szex neked?

Figyelt kérdés
Hány évesek voltatok? Jó volt? Jóba vagytok ma is. Nekem pl egy táborban volt. A srác a szobatársam volt. Egyik este bedobta, hogy verjük ki. Mikor elővettem megkérdezte hogy szoptak-e már le. Mondtam, hogy nem. Erre rácuppant. Én meg hagytam. Igaz féltem is tőle picit. Ő 17 volt én 15. Azóta se láttam. A tábor után nem tartottuk a kapcsolatot. A nevére se emlékszem konkrétan. Mármint a vezeték nevére. Pedig megnézném milyen srác lett. Akkoriban ugyanis boxolt. 4 napos tábor volt.
2021. máj. 10. 10:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Nekem nem volt ilyen romantikus... ROMEO-n egy 40 éves férfira a közelben ráírtam, hogy sex hajnali kettőkor és megtörtént. Visszagondolva elég borzalmas élmény volt, de így kellett lennie valamiért...
2021. máj. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hány éves voltál?
2021. máj. 10. 10:20
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Chatről. Felmentem hozzá, leszopott és ennyi. Sose láttam többé. A nevére sőt az arcára se emlékszem. Tiszta volt számomra 14 évesen... Aztán így beléptem a chatre és hamar írt valaki. Békásmegyeren lakott egy panelbe. Asszem 20-21 éves lehetett. Az első dugás hasonló. Egy koliban volt helye a srácnak. Nagyon vékony volt ami nagyon izgatott. Annyira hogy 1-2 perc dugás után már el is élveztem :D Őt megdugtam volna újra de nem vette fel többé a telefont :D
2021. máj. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy oldalon ráírtam a srácra, fél óra múlva már benne voltam, hely nem volt így nyilvános helyen, de ez plusz izgalmat adott a dolognak. Tele is élveztem rendesen.
2021. máj. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Egy társkeresőn írt rám. 15 voltam ő pedig 24. Orálisan elégített ki. Később évekig néha találkoztunk. Csak mikor elkezdett hízni megszakítottam a dolgot.
2021. máj. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Neten ismerkedtünk

21 évesen

Nem tartjuk a kapcsolatot

Apja nyomására megnősült, úgy láttam gyerekei is vannak.

2021. máj. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%
Osztálytársam volt és az első pasim is egyben.
2021. máj. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Angol órákat adott nekem. Aztán mást is. :)

Én 14 voltam, ő 18. Elöször csak közös maszti volt, majd egymásnak is kivertük. Később orál is volt már de tovább nem mentünk. Pár év múlva elköltözött. Ma már semmit nem tudok róla

31F

2021. máj. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
7-es vagyok. Miért lettem lepontozva? Tényleg osztálytársam volt, összebarátkoztunk, majd kapcsolat lett belőle, végül szex is a párkapcsolatban.
2021. máj. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkori ismerősök voltunk. Jóban vagyunk meg mindig, barátok nem vagyunk, de ha összefutunk valahol beszélgetünk, kivel mi a helyzet.
2021. máj. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!