Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Másoknak is tetszenek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másoknak is tetszenek az aszimmetrikus vádlijú fiúk? Akiknek az egyik vádlija picit vastagabb és gömbölyűbb a másiknál?

Figyelt kérdés
A szomszédomban egy aszimmetrikus vádlijú srác lakik. Három napja rövidnadrágban járkál mindenhová, és ez most szeptember végéig így is lesz. Olyan jó látni, hogy a bal vádlija vékonyabb és egyenesebb, míg a jobb vádlija vastagabb és gömbölyűbb. Úgy meggyúrogatnám egyszer azt a kis gömbölyűbb jobb vádlit!

2021. ápr. 29. 22:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Annyit nevetek az ilyen kérdéseken. :D Te vagy a combhuszár is? Nekem egy sérülés miatt lett kisebb az egyik vádlim, viszont azért már visszajött oda is az izom, illetve már nincs letapadva. Lehet, hogy vele is ilyesmi történt. Nekem egyébként aztán mindegy, hogy milyen a vádlija a másiknak. Enyém az szokott tetszeni mindenkinek, combom is. De egyébként biztos nem számítana nálam egy kapcsolatnál ez.
2021. ápr. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
56%
Nekem is vannak asszimetrikus testrészeim. A karjaim...😏
2021. ápr. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!