Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Volt olyan aki alsogatya...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan aki alsogatya nelkul oltozott fel es ugy mozgott egesz nap?

Figyelt kérdés
Tudom, betegies😅. De ha igen akkor tortent valami?

2021. márc. 6. 11:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Rendszeresen csinálom, mikor nincs megszáradt alsógatyám.
2021. márc. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt már, hogy farmer alá nem vettem alsógatyát. Kicsit fura volt, de amúgy nem történt semmi különös.
2021. márc. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Elinte izgató lehet de később megszokod az érzést.
2021. márc. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Itthon nagy ritkán veszek alsógatyát, általába csak tréningruhába vagyok. Ha hazaérek bárhonnan, akkor alig várom, hogy le tudjam vetni az alsónadrágot.

( a többit privibe)

2021. márc. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én tegnapelőtt voltam egész nap farmerben alsógatya nélkül, kint az utcán is, és rendszeresen csinálok ilyet :D
2021. márc. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nyáron szinte soha nem hordok alsógatyát, de télen is elöfordulhat - nálam az öltözködés stílusától függhet.


Egyébként nem szexuális meggondolásból teszem, hanem mert az esetleg szükebb alsó nem egészséges. Ezen kívül jobban érzem magamat, ha szelözik mindenem.Otthon is állandóan meztelenül vagyok.

2021. márc. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%

nyáron én sem hordok alsóneműt, mert beizzadok ott lent, nem szellőzik.

Télen szabadidőgatya alá sem veszek fel, jobban mozog, bár farmerhoz kell, mert eléggé dörzsöli, illetve ha lecsószik a slicced, akkor kikacsintgat :)

Láttam már ilyet :)

2021. márc. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen srácokkal én miért nem találkozom?
2021. márc. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%
Sziasztok! Mint tapasztalt férfiakat kérdezlek benneteket. Szóval középkorú, eddig heteró férfi vagyok. Izgat a gondolat, hogy bekapjam egy idegennek. De nem tudom, elsőre nem ijednék e meg ott, akkor? Ha mondjuk elsőre azt kérném valakitől, hogy verje ki az arcomra, hogy "szokjam", ez nagyon furcsa kérés lenne?
2021. márc. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
16 éves korom ota nemhordok alsot mert utálom
2021. márc. 7. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!