Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Láb fétises srácok, nektek mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láb fétises srácok, nektek mi tartozik a lábfétisbe, mit néztek meg egy srácon?

Figyelt kérdés
Cipő és/vagy zokni is izgat titeket, vagy csak a meztelen lábak? Milyen Cipőt/zoknit szerettek, mit szerettek csinálni a másik lábával (+ cipőjével, zoknijával)

2021. márc. 1. 16:15
A kérdező szavazást indított:
Csak láb
Csak cipő
Csak zokni
Láb+cipő
Láb+zokni
Láb+cipő+zokni
Cipő+zokni
72 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

Nekem a bokavillantós naci jön be, vékony lábakon nagyon szexi :3

De csak a látvány vonz, semmi nyalogatás vagy ilyesmi

2021. márc. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
16%
semmit, mert a lányokat nézem meg.
2021. márc. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Látom, azt a lényegi gondolatot simán kihagytad, hogy nem mindenkit a lábfej érdekel, van a lábból feljebb is...
2021. márc. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Te meg azt a lényegi dolgot hagytad ki, hogy nyilván nem azokhoz szól a kérdés.
2021. márc. 2. 14:01
 5/10 anonim ***** válasza:
94%

Engem a formás mezitlábak és lábujjak izgatnak mindennél jobban.

Egyszerűen imádok lábujjakat szopogatni, lábfejeket simogatni, talpakat nyalni.

2021. márc. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
A talpak. És az, amikor valaki leveszi a zokniját, és elővillan a talpa.
2021. márc. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%

Ha valaki szeretne ilyen téren találkozót, esetleg képcserét, az írjon ! 😄

18/F

2021. jún. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%

Jaj, de jó, hogy van egy ilyen fórum ! Különben hol tudnának az emberek ilyesmiröl társalogni ?

Nem tartozom egyik oldalhoz sem, és így olvasgatva nem is valószínü, hogy lábfétises leszek, vagy, hogy hagynám a lábamat ölelgetni. Az s hozzá tartozik a játékhoz, hogy melyi oldalon melyik nemü van. Jobban el tudom képzelni, hogy a lánynak tetszik, ha a lábával foglalkoznak, a fiú meg még élvezi is.

2022. márc. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%
Èn elöször nem a lábakat nézem meg, hanem a popsi/csípö formáját. Csak azután nézek lejjebb is. Milyen cipö, a zokni passzol-e hozzá, villan a boka vagy sem ? Tehát az öltözködési kultúrája is érdekel, ha egyáltalán csinos az alakja.
2022. márc. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Meztelen láb is izgat de legjobban az jön be mikor bokazokniban van az illető. Ha látok egy helyes srácot először az arcot nézem, és után egyből hogy milyen cipő van rajta milyen zoknival, és hogy kb mekkora lehet a lába. Plusz ha rövidgatya van rajta akkor az egész lábát, szeretem a teljesen szőrtelen. A másik lábát legjobban masszírozni és szagolgatni szeretem, de az a legjobb ha kiveri nekem a zoknis lábával. Az a legjobb a világon.
júl. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!