Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha választhatnátok, meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha választhatnátok, meleg vagy hetero lenne a gyereketek?

Figyelt kérdés
2021. febr. 26. 19:09
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

14

Ezzel egyetertek, en sem vagyok oda a melegekert, sosem allitottam ilyet. Sot a gyerekvallalast ellenzem.

2021. febr. 26. 20:59
 12/31 anonim ***** válasza:
88%
"Nem vagy oda" értünk? ez komoly? :D, megszülettem erre a világra és azt tapasztaltam hogy az azonos neműek vonzanak, senki nem kérte hogy a létjogosultságomat megerősítsd az általad érzett szimpátiáddal, ismétlem senki, úgyhogy továbbra se kell oda lenned értünk. Bár én se állítottam soha olyat, hogy érted bármikor is oda lettem volna.
2021. febr. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

17

lol leszarom, hogy kibe rakod a pocsodet, csak azt mondtam, hogy nem kedvelem a melegeket. Mi ezzel a baj?

2021. febr. 26. 21:10
 14/31 anonim ***** válasza:
2%
A 4 fal között azt csinálsz amit akarsz..Senki nem tiltja..Nem is erről volt a vita..De a gyerek az nem..A gyereknek egy anya kell nem 2 farok..Ha nem tetszik lehet kiköltözni Párizsba s majd Abdul segit..
2021. febr. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
lol, én is leszarom, hogy kibe rakod a pocsodet.
2021. febr. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

20

Remek,lepj tovabb :)

2021. febr. 26. 21:18
 17/31 anonim ***** válasza:
3%
Szerintem a melegek betegek
2021. febr. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Azok, de nem ez a kerdes.
2021. febr. 26. 21:25
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
Hetero
2021. febr. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

Mondanám azt, hogy jobb lenne ha hetero lenne (nem azért már bármiféle előítélet lenne bennem, hanem) hogy ne élje át azt a sok szenvedést amit ettől a keresztény néptől kapunk szeretetként.

Viszont a heterok élete sem könnyű, hiába az az "elfogadott".

Az élet olyan mint a biblia, bárhogy próbálkozol sosem tudsz mindenkinek 100%-ig megfelelni még ha akarsz akkor sem.

Mindig beléd tudnak kötni, még egy apró dolog miatt is, és átgázolnak rajtad hogy megkapják a saját javukat.

Erről szól az élet.

Szóval én csak azt szeretném, hogy boldog és önmaga lehessen.

Érdekes, az emberek úgy keresnek párt, hogy azt mondják azért szeressen a másik aki vagyok és ne kelljen megjátszanom magam.

Mégis sokan egy látszat házasságba kergetnék a melegeket.

2021. febr. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!