Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Anál előtt mennyi idővel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anál előtt mennyi idővel érdemes a beöntést megcsinálni?

Figyelt kérdés

Vonattal mennék a másikhoz egy másik városba. 40 perc a menetidő.

Még itthon megcsinálnám.


Máskor többször volt már anál balesetem pl dildózásnál, emiatt fontos lenne előtte a zuhany odalent.



2021. febr. 6. 21:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menjen ő hozzád. Sokkal nyugodtabb leszel saját környezetben és előtte közvetlenül ki tudod mosni magad. Ha jól értem az első lesz, stressz, idegen hely csak még jobban fokozza és attól ott lent is hamarabb megindulhatnak a dolgok.
2021. febr. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Eleg otthon !
2021. febr. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Tali előtt 2 órával megcsinalod nem lesz semmi gond. Baleset akkor fordul elő ha szeretkezés előtt csinálod, tudni illik a bentrekedt víz további irritációt válthat ki. De ez egyéniség függő. Viszont ha szeretkezés előtt kB 2 órával megcsinalod felszivodik a bent rekedt víz. Ezt kovetoen bármilyen aktív igénybevétel éri a popsidat minimális, szinte nulla a váratlan baleset.
2021. aug. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!