Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mire kell ügyelni amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire kell ügyelni amikor társkeresőre fotókat rakok fel?

Figyelt kérdés

Nyilván jól látszó arc, normális ruhák.

Ha tartósat keresel akkor aki +18-as képet kér az komolytalan, igaz?


Előfordult, hogy azt írta látni akarja hogy odalent is megfelelünk-e egymásnak. Már rögtön az elején.



2021. jan. 31. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Társat keresel vagy szex partnert? Ha utóbbit, akkor kellhet 18+, ha rendes társat, akkor biztos nem kell intim kép. Ilyen esetben nem is küldenék farkamról képet.
2021. jan. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
9%
18plusz képet nem is tehetsz fel.
2021. jan. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A normal tarsat keresel akkor normal kep. Bemutatkozoban lerni h nem erdekel az alkalmi vagy szexkapcsolat.

Aki megis azt szo nelkul tiltani torolni.

2021. jan. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki a szerszámodat előbb látni akarja az nem akar komolyat, vagy ha mégis akkor, nála vannak bajok, hogy ő mit tart komoly kapcsolatnak.
2021. jan. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az is fontos, hogy a filterekkel csínnyán bánj, mert nekem olyan képem van, ahol egy light-os bőrjavító filer van, erre a pasi fiatalnak nézett és ezért küldött el a francba, hogy miért vagyok fent.

Hülyeségnek gondolnám én is, ha nem velem történt volna meg, de sajnos igaz. Ezután megpróbáltam rábeszélni, hogy akkor elküldöm a személyimet, hogy lássa tényleg 19 vagyok, de ezt meg letudta annyival, hogy az a filter hazugság... hát ok...

2021. febr. 1. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sosem használok filtert.
2021. febr. 1. 02:46
 7/7 Meleg22 ***** válasza:
100%

Furcsa válaszok, de alapjáraton mindenki a saját tapasztalatát írja le..:)

Alapjáraton persze, az ész érv azt mondja hogy ha az ismerkedés első fázisában intimet kér, az nem gondolja komolyan, viszont, a mai világban azt is szem előtt kell tartani, hogy annyi hús van a választékban, hogy az adott illető lehet finnyás, és mondhatja azt hogy neki márpedig fontos, az inteligencián/jóképűségen kívül pl a farka kinézete stb, és szerintem viszonylag kevés olyan társkereső van, ahol ez a fajta gondolkodás mód ne lenne erősen jelen...:/..:)

Voltam már előbb szerelmes, mint láttam volna a másik farkát, és így már nem érdekelt, de a társkeresők ezt erősen megfúrják a "húspiac" végett...:/


A helyszín, azaz a honlap és a te hozzá állásodtól függ, hogy milyen srác leszel, és kit keresel..:)

Pl.: a planetromeo-lehet az egyik legideálisabb helyszín, bár ott is sok a válogató, de egy remek profil leírás, egykét megnyerő profilkép, elegendő tud lenni ahhoz, hogy tudasd a látógatókkal, hogy nem a másik farka alapján akarsz társat találni.:)

-A tinder sem rossz lehetőség amúgy.:)

-A hotbull-t erősen kerüld el, az a húspiacok királya..:D:D

A randi.gay.hu is egy kellemes helyszín, bár kicsit kihaltabb már..:/

-Vannak még kisebb nagyobb weblapok, de a legtöbb "normálisat" amit keresel, talán a planet és a tinder tudja adni neked...:/ :)

2021. febr. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!