Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kislányos, vékony fiúk vonzódn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kislányos, vékony fiúk vonzódnak a macisabb pasikhoz?

Figyelt kérdés

2021. jan. 30. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

Én az vagyok,nekem nem jönnek be.

De ez csak az én véleményem,mindenkinek más tetszik.

2021. jan. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, nagyon igazad van. Sajnos sokszor nem jön be kölcsönösen a másik mindkettőnek. 😊
2021. jan. 30. 18:06
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én macisként több femininebb, vékony sráccal voltam már. Kifejezetten kislányosnak mondjuk egyiket se mondanám, de én is meglepődöm néha hogy mennyire nincs behatárolva az emberek ízlése az alapján hogy ők hogy néznek ki. Szóval szerintem csak legyél kitartó, ha 100ból 1 üzenet sikerhez vezet, akkor már simán győztél sztem. :D
2021. jan. 31. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kissé macisként viszont nem jönnek be a lányos vékonyak..

Na akkor most mi van ? Nem forog a Föld tovább ?


Mindig van, vagy lesz, akinek ez, kinek az jön be és talál is, ha szerencséje van megfelelőt.

2021. jan. 31. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%
Én imádom a Macisakat,nem vagyok vékony és lányos sem.
2021. febr. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!