Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Azt tervezzük a barátommal,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt tervezzük a barátommal, hogy nemsokára megtesszük az első alkalmat. Mire kell ügyelnünk? Ő lesz az aktív, így ő megveszi az óvszert és a sikosítót. Passzívként nekem mire kell figyelnem? Esetleg hogyan tudom magamat előkészíteni, tágítani?

Figyelt kérdés

2020. dec. 16. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
92%

Keresőbe írd be

Tényleg rengeteg kérdés és válasz van az előzményekben.

Sokkal jobban láthatod.

Teljesebb képet látsz.

2020. dec. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Lazíts, lazulj el, és ne parázd túl.


Tágítani ujjal, és erre való segédeszközökkel, ha van kéznél.

Előkészítés, na az van aki szerint kell, van aki szerint nem. Nem érdemes előtte babot enni, és alaposan megmosod magad, szerintem ennyi.

2020. dec. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Talán arra, hogy légy tiszta "odabenn", ha itt gyakorin még nézelődsz, vannak ilyen beöntéses kérdések, hogy készülnek fel erre a passzívok. Magadnak is megpróbálhatod tágítani, ujjal/biztonságos eszközzel, hogy felkészülj/megszokd az igazit.
2020. dec. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Legyél tiszta ott. Ne parázz.

Probálj laza nenni. (Nem fog menni)

És figyeljetek,hogy ne legyen semmi zavaro körülmény.

2020. dec. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!