Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy lehet átvészelni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet átvészelni a jelenlegi járványhelyzetet, mikor ugye nem javallott másokkal találkozni, ha már nagyon kívánom a péniszt?

Figyelt kérdés
2020. dec. 13. 12:01
 1/7 anonim ***** válasza:
3%
Kivered.. Ennyire ne legyünk már szexmaniasok. Ha meg igen, akkor javaslom szakember látogatását, mert hosszú távon tönkre tesz a függőség.
2020. dec. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Van igazság abban amit az 1-es ír. Ettől függetlenül nincs megtiltva a kalandozás, csak nem ajánlott.
2020. dec. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
3%

Az oké, csak felelősséget is néha kéne vállalni. Nem remete életmódot élünk. Felelős mindenki a közösségért. Szóval aki a f*szt választja az egészség helyett, arra igenis rafer szakember.

1-es

2020. dec. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
91%
Monogám kapcsolattal.
2020. dec. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

Miért ne lehetne találkozni?

Fiatalokra egyáltalán nem veszélyes!

Tényleg a 65év felettiekre veszélyes, de nem jobban mint egy tüdőgyulladás influenza.

Ismerőseimen mindenkin át ment már rajtam is több száz főről beszélek.

1 meghalt,aki egyébként is kórházba volt válságos állapotban ott kapta el,72 évesen béke poraira.

Nincs mitől tartanod!

2020. dec. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Nekem 28 éves ismerősöm halt meg és semmi baja nem volt. Se daganat, semmilyen autoimmun betegség, mégis meghalt. Semmi sem fekete és fehér. :D Itt nem is a vírusra gondoltam, de ha van anyád, apád, nagyszülőd, akkor rájuk is gondolni kell. Tehát felelősséggel tartozol mások iránt, és teljesen mindegy, hogy virusrol van szó, vagy másról. Anyám is kórházban dolgozik. A főorvos koronás volt és nem engedte, hogy teszteljek a többi orvost, ápolót stb, mert akkor nem lesz ki dolgozzon, ha kiderul, hogy egy egész osztály covidos. Tehát sok covid+-os ápolja a betegeket, csak úgy mondom. :D Így működik a rendszer. Ha kinyitod a szád, akkor meg fenyitenek. Nem kell mindent elhinni, amit állítanak a médiában. Főleg nem kormánypárti dolgokat. Én biológus vagyok, egész nap PCR-t kell csinálnunk. Nem tudjuk a saját munkánkat végezni, láttam épp elég érdekes dolgot és esetet, mert én is benne vagyok. Tapasztalt embereknek kell hinni.
2020. dec. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
85%

A mi okos biológusunk biztosan a KórosLajosoknak hisz, azért mond ilyen sületlenségeket! Én inkább a te dumádnak nem hiszek! Egyáltalán!


Jöhet a lepontozás!

2020. dec. 14. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!