Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért nem fogadják el sokan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem fogadják el sokan hogy ők maximum haverok vagy ismerősök lehetnek?

Figyelt kérdés

Melegekről van szó de a heterok között is van ilyen bőven. Ahogy hallom.



Elég sok ismerősöm van. Ami nem jelent automatikusan szexet.


Van aki próbálkozik és kulturáltan közlöm vele hogy szó sincs róla.

Ha korombeli és amúgy szimpatikus barátság lehet. Beszélgetni akár idősebbekkel is.

Ilyenkor a külső nem számít.


De nem több!


Undorító viselkedés, emberileg taszító, sunyi hogy látszólag rendben van neki.

Utána több-kevesebb idő után kiderül hogy nem véletlenül sündörög ott.

Minek hazudta akkor hogy oké így neki?


Férfi létére ez a sunyi módszer.


Nyilván kapcsolatra vagy szexre vagy haverság extrákkal csak az kell aki tetszik is. Kész.


Jellemzően az idősebbek és/vagy nem túl előnyös külsejű emberek csinálják ezt.


Magukat alázzák meg és szemétség mert át is akartak verni.



2020. nov. 15. 12:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Velem is történt hasonló. Az elején letisztáztuk hogy csak haverkodni akarok vele, aztán 2-3 hónap múlva elkezdett avval viccelődni hogy feküdjünk le. Majd bepróbálkozott nálam és megmondtam hogy nem érzek iránta semmit, és elkezdte mindenkinek mesélni hogy én mekkora egy szar ember vagyok, mennyire kihasználtam őt és hasonló dolgok. Azóta melegekkel nem is haverkodom.

19/f

2020. nov. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem annyira ellenállhatatlan vagy. Most örülhetsz, hogy nem hetero vagy, mert még a gyerekedet is megszülnék titokban egy szemetesből kilopott koton után. Én biztosan ezt tenném, mondjuk a többiekről nem tudok nyilatkozni.
2020. nov. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Sajnos ez van. Idősebb lévén, kerestem volna Csak havert, Barátot. Nem, nem azért mert a szex nem érdekel, de azért ahhoz már picit több kellene. De idővel mindenkiből csak az ösztönök jönnek elő? Ami nem megy és nem is szeretném, azt minek elb@szni ezzel?!!!
2020. nov. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
32%

Először is Uram Atyám... és ezt a 2. válaszoló váltotta ki belőlem.


Ti kikkel haverkodtok?


Másrészt ne haragudj meg, de szerintem indokolatlanul heves a reakciód erre. Velem is történt már ilyen, ugyan hetero vagyok, szóval azt jól gondolod, hogy nem csak a körötökben fordul elő ilyen. Nem éltem meg úgy, hogy én vagyok átverve és Ő megalázta ezzel magát, nem volt bennem harag az irányába vagy ilyesmi... Én hibáztam, nem Ő! Én nem mértem föl jól a helyzetet. Nálam van férfi-nő barátság és ez működik is, egy gyerekkori barátommal a mai napig jó barátságot ápolunk. Férfi-nő barátságba belefér a testi közelség is, ezt nem tudom hogy nálatok is igaz-e, ha igen, ez viszont szülhet félreértéseket, ebből fakadt a félreértés az esetemben is. Nem haragudhatok rá emiatt. Azt a kapcsolatot Ő szakította meg, nem én! Így látta jónak. Nem tudta uralni az érzéseit, pedig egyébként lehet! Ezzel a gyerekkori barátommal volt kb. egy fél éves időszak, amikor felcsapott a "lamantin effektus". Állítom, hogy kiprovokálták belőlem ezt, a környezetem, aki nem tudta elfogadni a barátságunkat, nem tudta fölfogni, hogy nem több annál. Tudtam uralni, és nem volt benne semmi kínzó érzés, a legkevésbé sem. Ezt így festik le ált. hogy az önkínzás meg ilyen f...ságok. Lehet, hogy valaki annak éli meg, de én úgy gondolom, aki van annyira magabiztos és öntelt, mint én, az nem éli meg így, mert tudtam, hogy nála, meg nála, meg nála viszont nyerő vagyok. Sosem voltam az, ki kétségbeesetten hajszolja a (nem is tudom mit) szerelmet, vagy csak a párkapcsolatot... Aki igen - na ha már tipizálunk - szerintem Ők azok, akik nem tudnak uralkodni magukon! Ez akár közvetve adhat neked igazat abban, hogy az idősebb és/vagy a külsőre nem túl előnyös emberekre jellemzőbb ez. Való igaz, az a lány, akivel velem ez történt, Ő "nem túl előnyös külsejű" volt.

Később ez az érzés határozottan elmúlt, még gyerekkorunkban történt. Azóta is barátok vagyunk. Örülök annak, hogy tudtam uralkodni magamon, mert bár biztos vagyok benne, hogy ezt le tudta volna kezelni és úgy is barátok lehetnénk, nekem lett volna baromira kínos a dolog és a mai napig cipelném ezt (az a típus vagyok), könnyen lehet, hogy ez a barátság egy egyszerű haveri szintre süllyedt volna. De mondom, ez egy kb. fél éves időszak volt vagy annyi sem, ez a barátság meg már közel 20 éves!

2020. nov. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem heves a reakcióm, talán ha szóban hallanád nem tűnne úgy. Ha 1-2 szóval írom le itt akkor a lényeg marad ki.



Szerintem sunyi, férfiatlan és ocsmány dolog, hogy ha megmondom, hogy más férfit keresek (amiben egyértelműen benne van, hogy párkapcsolatra, haverság extrákkalra vagy csak szexre) és ő elfogadja, hogy oké, haverkodni vagy dumálni is elég, utána mégis többet akar.


Ha neki annyira nem tetszik, akkor ne legyen semmi onnantól.

Ha esetleg annyira dühítő vagy szerinte én bunkó voltam (pedig nem) akkor ott helyben mondja meg. Még ha leugat az is egyenesebb, bár inkább legyen kulturált ő is.


De ez milyen dolog?



Mindenképp rossz, de amikor szakmai gyakorlati helyen a cégnél van ilyen az már több mint rossz.

Nem főnök volt. 25 volt én 22.

Megismert a netről, hogy én is fenn vagyok grindrn. Szépen leállítottam, hogy mást keresek. Amúgy sem okos dolog így cégen belül. És a testalkata sem olyan volt ami tetszene.


Oké. A közelemben maradt, utána jóval később bukott ki, hogy ő nyomulni akar csak előbb hízelgett.

Amikor újra leállítottam és megmondtam, hogy nem erről volt szó akkor meg hirtelen annyira fent volt hozzám képest, ő akkora valaki ott. Nem volt a főnököm.


A gyakorlatnak is vége már, nem is bánom.



De nem csak itt történt már meg, csak ez volt a legrosszabb.

2020. nov. 15. 14:39
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó, hát ez így már más. Ez egyértelműen gusztustalan viselkedés, amit most leírtál! Sőt, szerintem ez már zaklatásnak minősül. K... gáz az ilyen ember!
2020. nov. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem volt kifejezetten zaklatás. Nem annyira az, mert amikor másodjára és már nyíltan le lett állítva, utána egy ilyen bunkózás után nem volt többé semmi.

Addig amíg nem bukott ki hogy milyen sunyi módon viselkedik addig pedig nem akartam lerázni mert nem éreztem, hogy le kellene.



Az hogy valaki valakivel normálisan viselkedik, barátságos, stb... miért kell hogy azt jelentse, hogy szexelni is akar vele vagy kapcsolatot? Főleg ha nyíltan megmondja a másik, hogy nem.



Ha valaki külsőre nem jön be barátság még lehet főleg csak dumálgatni meg természetes.

De ezt miért fordítják úgy hogy van még esély?


Utána meg az a fajta reakció jön, hogy minden sportos meg edzőterembe járó pasi bunkó azt hitte hogy én más vagyok.

Nem szó szerint csak kb. ez.

2020. nov. 15. 15:18
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudja különválasztani a kettőt.

Sok ilyen ember van a heterok közt is. Mikor a csaj nyiltan megmondja a pasinak, hogy friendzone, beletörődik, majd egy idő után puhatolózni kezd, hátha.

Az álláspontod meg tudom érteni.

Én voltam már úgy, hogy akibe beleszerettem, el tudtam volna képzelni vele párkapcsolatot is, minden klappolt, csak a szex nem volt jó. Konkrétan kellemetlen, testileg nem vágytam rá, pedig jó testalkata volt, de a szexben egy 0.

Mellette van egy haverom, akivel a szex nagyon jó, csak barátok vagyunk, mert másképp nem tekintek rá, nem hasonló a jövőképünk sem.

Aki már volt ilyen szituban az megérti.

2020. nov. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Amit te írtál azért más történet. A két utolsó példa.



Engem legjobban az taszít hogy akkor miért nem mondta meg az elején hogy így nem fog menni.

Ha az elején leugat az is jobb.


De főleg hogy heteken vagy hónapokon át ilyen hátsó szándékkal sündörög körülöttem.



Miért hiszi valaki hogy attól hogy normális vagyok vele vagy akár barátkozásban is benne vagyok akkor lehet több is.


Van egy határ. Tudni kellene felfogni.


Szex vagy bármi párkapcsolathoz csak hasonló is csak aki külsőre is tetszik. Meg férfias belsőre is.

Vele lehet bármi aki pedig nem ilyen annak stop.


Nem vagyok ilyen de néha már nem csodálkozom hogy sportos rendszeresen edző férfiak akik adnak magukra még barátként sem engednek közel sok meleget. Nincs erre szükség.

2020. nov. 15. 19:39
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

csak magukat szenvedtetik az ilyenek.

Ha én ilyen szituban lennék, inkább kerülném az illetőt, mert úgy lehet elfelejteni és továbblépni.

2020. nov. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!