Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Sok fiúnak miért oké az hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok fiúnak miért oké az hogy orálisan elégít ki egy férfit, de a csók meg már tabu?

Figyelt kérdés
2020. nov. 14. 11:08
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Ezt én sem értem. Az oké, hogy beleélveznek a szájába, de a csók már túl meleges.
2020. nov. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Mert biszex. Neki csak a szerszám játszik, semmi érzelem.
2020. nov. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Én egyszer azt a választ kaptam, hogy a csók az már túl intim (mintha az orál nem lenne az), de gondolom az érzelmekhez kötik ezt mint a prostik.
2020. nov. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%

Én ilyen vagyok, és pontosan úgy van ahogy írják. Biszex vagyok, de férfi felé nem érzek semmilyen romantikus érzelmet a szex viszont izgat.

Nekem a csók az egy intim, közvetlen kifejezése a szerelmemnek, a szex, főleg a keményebb szex pedig csak hús a hússal élvezet.

Ha tetszel leszopathatsz öklendezésig, de ha megcsókolsz akkor legfeljebb szimpátiából és kedvességből viszonzom, magamba azt érzem közben hogy ez nem helyes. 🙂

2020. nov. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

Ezt én sem értettem sosem, szerintem bekapni valakinek az komolyabb dolog mint megcsókolni, vagy mondhatnám úgy is, hogy ha már valakinek AZT a számba veszem, akkor a szája ellen biztos nem lesz kifogásom.


Azt pedig megint csak nem értem, miért kötik a feltétlen érzelemhez a csókot. Természetesen nekem is teljesen más csókolni valakit akit szeretek, és más csak élvezetből a szex részeként. De attól még az utóbbi is nagyon kellemes tud lenni és izgató, akkor is, ha nincs mellé érzelmi töltet. (persze az első verzió a tökéletes)

2020. nov. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
Mert nekik ez csak a dugásról szól. Aminek szerintem nem része a csók, az már szeretkezés, amihez meg érzelem kell. De kinek hogy.
2020. nov. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
44%

Mert az orál csak szex.

A csók meg érzelem, /szerelem/

2020. nov. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Ez olyan érzéketlen dolog. A csók az intim, oké... De zövig belenyomni a szájába? Az egyébként nem teljesen igaz, hogy biszexet csak a szex érdekelhet azonos neművel. Én pasiba és csajba is voltam már szerelmes, vagyis romantikus érzelmeim mindkét nem iránt volt már.
2020. nov. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%
Én attól vagyok kiakadva, ha a passzív még arra sem hajlandó, hogy a felsőtestemet megcsókolgassa (tehát nem szájoncsókolásról van szó).
2020. nov. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok és előttem nár tökéletesen leírták, hogy miért van így. Maga a férfi nem érdekel, személy szerint undorodnék tőle ha egy férfit megkéne csókolnom. Egyszerűen csak a pénisz izgat fel és ennyi.
2020. dec. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!