Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit gondoltok azokról a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok azokról a melegekről,akik nem sportolnak semmit?

Figyelt kérdés

Elsősorban azokra a fiatal melegekre gondolok,akik vékonyak,és trendik.

El vannak maguktól ájulva,és azt hiszik idősebb korukban is elég lesz pusztán az a népszerűséghez,hogy vékonyak.


2020. nov. 10. 18:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Nem azon múlik egy ember "minősége ", hogy sportol-e.

Az igaz, hogy a fiatalok el vannak ájulva maguktól,de ez részben azért is van, mert a középkorúak és idősek az ilyen nyunyókat hajszolják, és ez önteltté teszi őket.

Ha a vékonyság egy férfi fokmérője, az elég beszédes....

2020. nov. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Furcsa. Akkor én fordítva működök. Nem vagyok betegesen vékony, 17 éves vagyok, de nem vagyok elájulva magamtól, sőt, utálom hogy ilyen vagyok, eszek sokat, kicsit edzek is mellé. Szóval igyekszem változni
2020. nov. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
20%

Tapasztalat

30éves koruktól már kutyának se kelenek.

2020. nov. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%

Én csak annyit mondanék, hogy ne keverjük össze a mostani 30-40-eseket a jövőbeli 30-40-esekkel, a mostani fiatalok nagy része igényes, ez a mai idősebb korosztályról nem mondható el.


Én is vékony vagyok, szerencsére jó géneket örököltem, de ettől függetlenül nem vagyok leszállva magamtól.

2020. nov. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Én olyan 25-30 közöttiekkel beszéltem,akik nem sportolnak,mert minek.

Meg,hogy szerintük sok 40 éves örülne,ha olyat kaphatna,mint ők.


És visszakérdeztem,és mi lesz ha te leszel annyi?

Merthogy szimplán a fiatalságra alapozni mindent,meg a génekre,elég gyerekes.

Arról nem is beszélve,hogy nem csak esztétikai kérdés,hanem egészségügyi is.


Igen,az idősebbek jobban elhagyják magukat,de abban nem vagyok biztos,hogy akik most 20-on évesek 10 év múlva nem úgy végzik,mint a mostani idősebbek.


Ez eléggé magyar mentalitás is.

Az emberek többsége otthonról hozott minta szerint él,és bizony abban nincs benne a sportolás.

2020. nov. 10. 22:12
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Nekem nem vonzó ha valaki nem sportol mert az azt jelenti hogy nem vigyáz az egészségére. Testalkattól függetlenül minden pasi bejön, csak sportoljon valamit. :D
2020. nov. 11. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ráadásul a "nem sportolok" emberek között két fajta van.


1.A lusta,aki kb az élet minden területén hasonló elveket vall.

2.A munkamániás,karrierista,maximalista,akinek nem fér bele az életébe az,hogy magával foglalkozzon,csak a pénzt hajtja.


Na,nekem egyik véglet sem szimpi.

2020. nov. 11. 02:00
 8/12 anonim ***** válasza:
76%

Wow. Szóval akkor, aki nem sportol, már csak szar ember lehet.

Az szép.

2020. nov. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem ezt mondtam.

Viszont sokat elárul az emberről,az,ha nem érdekli a saját egészsége,annyira,hogy sportoljon.


Másrészt az értékrendje más.

Neki a fiatalság az érték,a trendi ruhák.


Még a sportoláshoz kitartás kell,fegyelem.

2020. nov. 13. 18:04
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, attól még mert valaki nem sportol rendszeresen (edzőterem, úszás, stb.), attól még tornázhat otthon, sétálhat sokat, stb.

Nem feltétlenül egész nap ül és fekszik.

2020. nov. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!