Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van olyan, aki meg volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, aki meg volt győződve arról, hogy meleg, de az első szexuális élménye után rájött, hogy nem?

Figyelt kérdés
2020. nov. 10. 11:56
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Nem sanszos... a szexuális preferencia addigra már rég "eldől" az nem fog megváltozni, csak "finomodni" mire megtalálja igazából mit is keres, illetve kellemetlen élmények, rossz partner elveheti a kedvét egy időre az újabb alkalomtól de a preferencia nem fog változni.
2020. nov. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Bíztam benne, de nem

Aki férfira vágyik az bizony meleg

2020. nov. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%

nekem fordítva volt.- bnőmmel + 1 pár, összesen 4-en nyaraltunk együtt, egyszer a cssajok ketten mentek le a partra mert mi még aludni akartunk, na aztán abból midnen lett csak alvás nem. és egyikünk se gondolta volna, addig csak csajoztunk. utána már rendszeresen próbáltuk a bnőket lerázni h egyedül maradjunk egy kis orál erejéig, de nagyon királyság volt.

persze heteró fiúként egyikünknek se jutott volna eszébe megdugni a másikat, de az orál így jó volt. na meg persze meleg sráccal nem is csinálnám. lényeg h nem volt rossz, azóta is olykor összefutunk ...

2020. nov. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

heteró fiúként... :D

Legalább annyira nézz szembe magaddal, hogy bi-t írsz

2020. nov. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Azt érzem, hogy valóban sikerült egy olyan partnert kifogni az első alkalomra, akihez nem vonzódtam és igazából igénytelennek is éreztem.

Továbbra is érdekelnek a fiúk, tehát talán nem a fiúktól ment el a kedvem, hanem csak tőle. Borzalmasan undorító élmény volt.

Ha találok valakit, akihez igazán vonzódom, vagy még érzések is kötnek hozzá, akkor gondolom más lesz.

2020. nov. 10. 15:26
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

3-as: F@sszal a szájában ne mondja egy férfi se magáról, hogy hetero :D


Kérdezőnek: Valóban ez lehet.

Fontos, hogy meg legyen a kémia és a szimpátia, ahogy nekem sem úgy másnak sem jön be mindenki.

2020. nov. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
Szóval, ha azt mondanám magamrol, hogy heteró vagyok, akkor simán bekapnád ? "Mivel így nem b**is" ?
2020. nov. 16. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként, kedves kérdező, teljesen megértelek. Nekem is volt egy ilyen élményem az első fiúval, akivel voltam, pont ugyanilyen dolgok miatt, mint amiket leírtál. Utána sokáig úgy voltam vele, hogy egyáltalán nem is kívánom a szexet. De aztán találtam egy fiút, aki teljesen magával ragadott és minden megváltozott. Szóval, nyugi, ez csak ideiglenes, amég nem találsz egy szexuálisan vonzóbb csávót számodra.
2020. nov. 16. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mitől volt gáz a srác? Mikor volt? Hány éves vagy?
2020. nov. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!