Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy lehet feldugni dolgokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet feldugni dolgokat a végbélbe, mikor az olyan szűk? Én, ha megpróbálok belenyúlni, beledugni bármilyen kisebb tárgyat, hogy izgassam a prosztatámat, már az fáj.

Figyelt kérdés
2020. okt. 29. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Síkosító és fokozatosság, ne egyből akarj 4 ujjat feltolni, kell hozzá hogy el tudjon lazulni a záróizom.
2020. okt. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Első alkalommal nagyon sokáig fog tartani. Türelem. Síkosító. Türelem. És fokozatosság...
2020. okt. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorolni kell
2020. okt. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%

Óvatosan, türelmesen. Első pár körben egy banánnal ill. kígyóuborkával (incl. koton) próbáltam.

Lassan, hosszan ellazultam. Váltogattam a pózokat, hogy hason, azaz kb kutya, hanyatt, azaz misszi, illetve lovagló.

Utóbbi kettőben találtam meg egy bizonyos helyzetet, pózt... amikor jó nagyot tudok spricc.

Azóta van itthon síkosító, megfelelő méretű dildók, stb.

...a baj csak az, hogy a barátnőm is szereti használni a dildókat.

Van, hogy rajtam, azaz (ne finomítsuk) ő dug meg, és odavan a látványért, hogy a hasamra vagy a szájára spriccelek, vagy amikor én dugom őt "akármelyik" lyukba, és a szabadon lévőt a "segédmunkással" töltöm ki... :)

2020. okt. 31. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ja és a lényeg: Óvatosan, lassan. Tágulni tudni kell. Ezt én is érzem magamnak, és a barátnőm is nekem.

És virul a feje, mikor kis izgatás után gyengéden belém hatol a dildóval (ez a "ma női irányítás van, édes" verzió) egész addig, míg el nem megyek, aztán én segítem őt... oda... a nyelvemmel.

#4 voltam

2020. okt. 31. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!