Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg lennék vagy esetleg bi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg lennék vagy esetleg bi?

Figyelt kérdés

Kb 2 éve kezdtem el kissé megkérdőjelezni a szexualitásomat.Akkor még kapcsolatban voltam.

Néha megnéztem másokat, hogy jó a lábuk, mellük, hajuk, stb. De gondoltam csak megnézem hogy nekik jobb a testük.

Aztán egyre gyakrabban figyeltem meg pl a haját másoknak vagy tippeltem mekkora a farka.

Aztán egy szalagavatón vendég voltam de maradtam a partyn is mert meghívtak hisz segítettem a műsorban.

Nos ott volt egy srác aki a bulin egyértelműen jelét adta, hogy bejövök neki. Én 35 ő meg 18.

A meleg haverjaival (elég egyértelmű lett) nézett. Aztán mikor kimentem mosdóba utánam jött. De mivel többen voltak a WC-n csak nézettt.

A lényeg a lényeg, hogy nem lett semmi. Aztán rámírt a facen. Megkérdezte nem lennék-e nyitott egy kis szexre.

Mondtam, hogy nem. Azonban nem zavar, hogy meleg. Aztán elkezdtünk beszélgetni lányokról, stb.

A lényeg, hogy elküldte a testét hogy milyen és megdícsértem. Majd küldött pár képet ahol női ruhában van.

Azt mondta nem izgatja de a pasiját izgatta ezért készültek ezek. Nos azokon szexi volt a teste amit el is mondtam.

A lényeg hogy azóta agyalok rajta. Most újra rámírt mert megtudta nincs barátnőm, hogy nem akarok-e szexelni vele.

Mondtam, hogy átgondolom. Szóval nem tudom. Agyalok mit tegyek. Nem szeretném azt se hogy ha bejön később erre vágyjak csak és esetleg vmi változzon bennem. Mit gondoltok a leírtak alapján.

Ja és amúgy ha kiverem utána az egészet tök gáznak találom. De előtte meg izgat.


2020. okt. 23. 22:44
 1/2 anonim ***** válasza:
98%

A leírásod alapján a bi hajlam benned van. Izgat, mert vonz. Maszti után meg gáznak érzed, mert nem fogadtad még el ezt az oldalad.

Biszexuális lehetsz, akit jelenleg a fiúk jobban érdekelnek. Nincs ebben semmi különös, meg furcsa, csak a társadalmi elvárások sugallják azt, hogy neked ezért bűntudatot kellene érezni.

2020. okt. 24. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
94%
1-es en velem is ez van! Szerintem ne menj bele! Mert akkor utána többször fog teged keresni hogy meg meg meg.......
2020. okt. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!