Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Idősebb melegek, ti mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb melegek, ti mit csinálnátok volna másként ha most lennétek fialabbak?

Figyelt kérdés
Mit üzennétek a mai fiataloknak? Milyen tanácsotok lenne? És az miért? Miért lenne jobb úgy szerintetek? Esetleg tapasztalatokat, példákat írnátok?
2020. szept. 22. 23:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ne várjanak semmivel
2020. szept. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Például?
2020. szept. 23. 00:06
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Senkinek semmit nem elhinni, senkiben sem megbízni.

Aki a legszebb szavakat és ígéreteket mondja, attól tartani a legjobban.

Párkapcsolatban és hűségben pedig maximum egy évig gondolkodni,mert tovább a többség képtelen az ösztönein uralkodni.

De ha "visszamehetnék" korban, akkor biztosan inkább magam maradnék, mert amit a párjaimtól kaptam sok év alatt, azt nem szeretném átélni megint.

Azóta vagyok ismét lelkileg jól és felszabadult, amióta megint szingli vagyok. És ez már így is marad.


53 F

2020. szept. 23. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Kajak53 ***** válasza:
100%

Egy tapasztalatlannak a 70-es években szörnyü nehéz volt a partnerkeresés. Én 24 évesen a Rácz-fürdöben lettem beavatva a homoszexuális gyönyörökbe. Heteronak tartottam magam, bár néha fantáziáltam meleg kalandokról. Miután a fürdöi kaland elfogadtatta velem, hogy élvezem a meleg-szexet, szerettem volna még többször átélni, de nem tudtam, merre és hogyan kéne keresni. Akkoriban sokkal elitélöbb volt a társadalom a melegekkel szemben. Legalábbis az én köreimben. Az ember félt kiadni magát. Csak miután elhagytam az országot és idegenben telepedtem le, no meg felbukkant az internet is, csak azóta lett könnyebb. Kár, hogy azt a négy évet, amit még Magyarországon töltöttem nem tudtam kihasználni meleg örömök szerzésére. 28 évesen disszidáltam.


67F

2020. szept. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%

Hamarabb felvállanám magam.

41/a

2020. szept. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

17 évesen lettem biszex.Semmit nem bántam meg.Csak talán ha valakit kihagytam.Azt tanácsolom ne nagyon válogass,mert hoppon maradsz.Dugj

amíg élsz.

2020. szept. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Leszoptam volna az unokaöcsémet mert ő kérte de én nem tettem meg.

Ő 14 én 15 voltam.

2021. dec. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Aki a bizalmadba ferkozik csak átba*szni akar
2021. dec. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!