Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Prekopa Donát rádiós műsorveze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prekopa Donát rádiós műsorvezető meleg/biszex?

Figyelt kérdés

Igazából csak kíváncsiságból kérdezem. Nekem nagyon tetszik és intelligens fiúnak tűnik.


24/f/m



2020. szept. 13. 16:09
A kérdező szavazást indított:
Meleg
Biszex
Hetero
Passzolom
28 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

El kell szomorítanom téged, de hetero.

Biztos forrásból tudom.😏😉

Sőt tisztasági fogadása is van.

Esküvő előtt nincs szex senkivel. Csak miután rátalált az igazira, és elvette.


19F

2020. szept. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem a szex miatt kérdeztem. Sőt nekem kifejezetten vonzó, ha valaki nem csinálja össze-vissza mindenkivel.

Kíváncsi vagyok mert helyes és értelmesnek tűnik.

2020. szept. 13. 20:12
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Ő az, aki Orbán Gáspárral valami szektaszerűséget alapított néhány évvel ezelőtt?
2020. szept. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

Igen, ő volt az, Felház volt a neve

Orbán Gáspárból kiindulva sanszos hogy ez a srác is meleg :)

2020. szept. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Miért ez a megfogalmazás ? Az Orbán is meleg lenne ?
2020. szept. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%

5-ös, az hát.

Eléggé látszik rajta, már ha jó a radarod, akkor kiszúrod.

2020. szept. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%
Egy mélyen hívő, babaarcú, szűz heteró fiú a Donát. Hívő szülők gyermeke.
2020. szept. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
69%

A srácot mikor életemben elsőre megláttam mondtam, hogy meleg. Ennek ellenére nem tudom eldönteni. Mikor legutóbb élőben láttam egy díva meleget láttam benne.

De videókban nekem is szimpi volt. Szerintem is értelmes és ha tényleg komolyan heteró és tényleg komolyan gondolja amiket mondott a videókban akkor viszont nagyon őszintén elismeréssel vagyok felé. A gondolatok amiket mondott szépek, stb. Csak számomra felfoghatatlanok. Mármint hihtetlen ha vki kibírja szex nélkül főleg tiniként és főleg úgy hogy jóképű és tuti nyomulnak rá páran. De ítélkezni nem helyes. Mégis megteszem én is és más is. És ez igaz arra hogy tisztaság gyűrűt hord vki vagy éppen arra hogy melegnek néz-e ki. Bárhogy is legyen. A magánügye ha meleg. Nem lenne tőle se több, se kevesebb.

2020. szept. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!