Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Feeder fetish valakinek bejön?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feeder fetish valakinek bejön?

Figyelt kérdés

2020. szept. 7. 23:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a feeder rész jön be
2020. nov. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
100%
mit jelent pontosan a feeder fétish? :D
2020. nov. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
A feeder fétis az amikor valakinek az jön be ha láthat valakit jól bekajálni illetve ha ebben segédkezhet. Ennek a másik oldala a feedee fétis amikor valakinek az jön be ha jól bekajálhatja magát illetve valaki ebben neki segédkezik. Aztán lehet simogatni a teli pocakot és stb :D
2020. nov. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
25%

A lényege az, hogy nem mindenki a szálkás felsőtestre, darázsderékra izgul, van aki a husisabbra, hurkásra. Általában, aki ilyen, az önmagát és a másikat is így látja szívesen, nem tudom minek erőltetni ezt a -ee és -er megkülönböztetést. Heteróknál lehet, jobban szétválik, mert ott a srác szarik önmagára, csak a lány teste legyen olyan, amilyet akar, a saját látványa édes mindegy neki. Melegeknél a saját test emeletekkel több odafigyelést kap, mert nem valami utolsó közömbös dolog az se.


Ebben a fétisben az 'e' betűk száma helyett sokkal inkább azt kéne megkülönböztetni, ki az, aki 80, és ki az, aki 180 kilós látványban érdekelt, illetve lehet-e szőrös vagy nagyon nem. Ez alapján máris van négy külön altábor, ami viszont sose fog vegyülni egymással.

2020. nov. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Kipróbálnám milyen ha etetnek, de nekem fontos, hogy ne legyen sokkal öregebb nálam a másik. Nagyon max 25
2020. nov. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindkét szerep tetszik a megfelelő emberrel. De az is izgalmas ha egymást etetjük. Volt részem már próbálgatni ezt-azt.

Aki kíváncsi az írhat nyugodtan.

2020. nov. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok, engem érdekelne, aki gondolja, írjon. 29/F
2021. máj. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!