Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Használtátok már a PLAYBOY...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Használtátok már a PLAYBOY MAN POWER potencianövelőt , DM, rossman is kapható és elvileg nincs benne semmi káros cucc... Az ismertetőben azt írják hogy a kívánt hatás napokig kitarthat. Ezt úgy kell elképzelni hogy hármon napig áll a brém?

Figyelt kérdés

írjatok tapasztalatokat köszi

30 F



2020. aug. 28. 15:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
49%

Ahogy olvastam egy esti több akciós dologhoz kell.

Figyi ha jó partnered van nem lesz szükséged rá szerintem. De ha gondolod egy próbát megér.


Én 19 vagyok, nekem is volt már mikor 4 sráccal voltam együtt egy este de mivel jók voltak birtam rendesen mindegyiknél.

Ja előtte meg tényleg ne verd ki legalább, aztán még kanosabb leszel.😜😄


19f

2020. aug. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
#10 ide vagy üzenetbe leírnád hogy konkrétan miket vettél shopban? és hogy mennyi idő alatt hatott és meddig marat állva a bréd?
2020. aug. 29. 15:15
 13/13 anonim ***** válasza:

Ezért kell a potnövelő, mert azt hiszitek "teljesiteni kell". És ez már elpre egyfajta kényszer pszichésen.

A hozzáállással van a baj, nem a cerkával.

Nem teljesiteni kell, hanem élvezetet adni a lánynak. Ő meg legyen annyira NŐ, hogy ő ugyanezt adja nekünk és akkor semmi gond nem lesz. Amelyik nem ilyen, az kuka nálam, ennyi. De ha ő is csak muszályból "bólogat" a farkamon, attól biztosn nem áll fel.

2021. márc. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!