Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek hol próbálkozzak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hol próbálkozzak?

Figyelt kérdés

25 éves meleg srác vagyok. 1 hete Budapesten ragadtam, mert felutaztam vidêkről, mivel úgy volt hogy a munka fixen az enyém lesz. Hát nem. A próbanapom ki lett fizetve és ennyi. Amiből kaját vettem és én hülye nem számoltam hogy vonatjegyre nem fog maradni. Így hát 1 hete fent ragadtam itt Budapesten ami nem lenne baj mert úgyis lesz munka, annál nagyobb baj hogy 6 napja nincs hol aludnom. Családom már nincsen

Próbálkoztam Nyugatinàl de este életveszély arcok vannak, hidaknál, de ott hideg volt nagyon, sok helyen bogarak, csótányok vannak és nem lehet aludni, de inkább a hideg zavar. Valaki nem tud annyiban segíteni hogy ad nekem egy meleg takarót vagy hálòzsákot? Most úgy néz ki hogy munka lesz, viszont aludnom is kéne néha. Csak este hűvös van. Igen, aki belekötne hogy ha ilyen helyzetben vagyok akkor hogy tudok netezni stb: egyszerűen csak fent ragadtam, ennyi, vannak ruháim is stb.



2020. aug. 26. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem világos, hogy most aludni akarsz, dugni, vagy egy pénzes fószer ribije szeretnél lenni?
2020. aug. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Ebben a kategóriában biztosan lesz jelentkező erre, csak legyen gyomrod is hozzá!

Budapest, Budapest, te csodás....

2020. aug. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Aham és ezt miért a szexualitás rovatba tetted? Szeretnél kicsit lefejni pár embert? (lével)

Mondjuk az sem normális, aki így a netről vadidegent úgy beenged a lakásába hogy aludjon is ott - meg is érdemli ha reggelre ennek-annak lába kél.

2020. aug. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Csöves szálló?
2020. aug. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem várjál ez az előjáték vagy miaf@sz
2020. aug. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Am hősuzszában vannak houzád hasonló embwrwk oda mehetsz
2020. aug. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kicsit sántít a sztori:

Elfogyott a pénzed az ittragadásod napján, de már 6 napja laksz BPn. Azaz valamiből megint vettél kaját - vonatjegy helyett. És inkább itt csövezel mint hogy hazamenj.

2020. aug. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Simán kéregess szerintem. Vagy menj be gyorsan a Közterületesekhez mert utcaseprőt pl kb mindig keresnek. Az is meló.
2020. aug. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!