Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen alsónadrágot hordasz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen alsónadrágot hordasz?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni pár szexi alsót, de nem tudom egyenlőre milyet szeretnek. Ti milyen hordotok hétköznap és milyen más alonadragotok van meg? Legyszi markát és fazont is írjatok.

2020. aug. 20. 21:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
90%

általában boxert, és szinte mindig leárazva veszem őket, általában Asosról, ott van egy csomó márka meg fazon. nem vagyok hajlandó sokat költeni olyan ruhadarabokra amit szinte senki sem lát, de azért van pár extrább darabom is, plusz néhány fecském meg jockstrapem. de azokat csak különleges alkalmakon veszem fel. :)


24/f

2020. aug. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Boxert hordok, calvin klein vagy springfieldben beszem, azok kényelmesek

sportoláshoz sport boxert vagy sportos fecskét veszek fel

2020. aug. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Márkától függetlenül nekem csakis a kényelmes alsónadrág jön be, lehetöleg ne látszódjon benne még a nadrágon kereszül is a farkam. Ezt a formát szeretem, csakis gyajúból, mert nem szeretem, ha beleizzadok.

[link]

2020. aug. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Feszes boxer. Tezenisből.
2020. aug. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Én csak tangát hordok. Márkája vegyes, de leginkább ilyen nevesincs kínai. Azokat szeretem ami jó sztreccses, és jól feszül. :)

Legtöbbször ebayről veszem.

2020. szept. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Női bugyit, Triumph Sloggit.
2020. szept. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!