Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Valóban nem divat ma már a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban nem divat ma már a hűség, megbízhatóság, a monogám kapcsolat?

Figyelt kérdés
Nem vagyok már fiatal, de régebben ezek még a melegek körében is jelentettek valamit. Úgy látom, hogy manapság már teljesen devalválódtak az érzések, csak a pillanatnyi öröm, a szex megy csupán. De odáig eljutni is küzdelmes már, mert jobb esetben egy-két válasz és lelép a másik, nem is mer, vagy akar találkozni sem már.

2020. júl. 22. 17:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem sok ember van aki nyíltan felvállalja hogy meleg és hajlandó hosszútávú kapcsolatra. A legtöbb ilyen férfi csak kíváncsi.
2020. júl. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Gondolhatod, hogy régebben még ennyire sem lehetett felvállalni. De lehetett találkozni, de azt sem könnyen. Azután vagy lett belőle valami, vagy nem. De a sok nehézség ellenére úgy tűnik, mégis könnyebb volt kialakítani egy kapcsolatot. Persze nem együttélést, de közös bulik, nyaralás, lopott idők...
2020. júl. 22. 17:42
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az interneten, a netes társ- és szexpartnerkeresők világában tényleg nem "divat" a monogámia, inkább a strigulázás, a gyors kielégülés.
2020. júl. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sajnos a net nagyon elvitte rossz felé a dolgokat. Pedig emlékszem, hogy jópár éve még lehetett csetelni, normálisabb oldalon ismerkedni (nemcsak szexre, de hétköznapi dolgokra is), vagy csak egy levelet írni a másiknak. Ma már minden gyors, azonnal kell, holnapra már a múlt....
2020. júl. 22. 18:37
 5/10 anonim válasza:
100%
Melegek körébe sose volt divat a kapcsolat.
2020. júl. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem lehet általánosítani ennyire. Valóban van egy nagyon nagy számú réteg, aki az ösztönös igényei kielégülésére fókuszál, a szexet helyezi előtérbe, alkalmi kapcsolatokban, legfeljebb szexhaverságban hisz.

Viszont ha az ember kitartó, akkor a netes ismerkedésnél is eljuthat ahhoz a szűk réteghez, aki komoly kapcsolatot keres és ez nem feltétlenül felvállalás kérdése. Én sem vállalom még magam, de csak komoly kapcsolatot keresek, mást sosem tudtam elképzelni.

23/f

2020. júl. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A 6-os válaszolót azért, amit írt és ahogyan írta, ismeretlen is tisztelem.Fiatalok között ilyen szemlélet és ilyen intellektus ma sajnos nagyon ritka.

Ha ilyenek volnának többségben, úgy általában a meleg világban, nem is volna ennyi gond,keserűség és csalódás már az ismerkedésben sem, nemhogy a kapcsolatokban.

2020. júl. 23. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Igen, van a bzi kategória, akik voltak régebben is, akik válogatás nélkül, bárkivel.

A meleg pedig inkább érzelmi és hosszabb távú köteléket szeretne kialakítani. Nos, úgy látom, ebből van egyre jobban hiány manapság....

2020. júl. 23. 08:54
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Érzelmekhez elsősorban az kell, hogy sok közös program legyen,és ne az ágyról szóljon.

Manapság ami elsődleges : parák,mekkora,izmok,minél fiatalabb, hely legyen és ezzel ki is merult a meleg ismerkedés.

Hosszabb táv pedig relatív, ahogy látom és olvasom, ma már egy év kapcsolat szinte aranylakodalomnak számít.

2020. júl. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én komoly meleg párkapcsolatba élek a páromal igaz még külön élünk de amint lehet ösze szeretnénk költözni.

Szoktunk közös programokat csinálni,idén is megyünk nyaralni a balatonra.

Mindketten a monogám kapcsolatban hiszünk és élünk.

Üdv:21f

2020. júl. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!