Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Valaki tervezgeti az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki tervezgeti az első szopásàt/szopatását? Mióta gondolkodtok róla? Hol/hogyan képzelitek el? ( privát is jöhet;)!

Figyelt kérdés
2020. júl. 21. 17:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Mar egy jo ideje, eljonne egy srac egy lakassor pincejebe es ott leterdelnek ele es addig szopatna ameg tele nem lovi a szamat es ennyi. De hogy meg is csinalnam? Csak akkor ha nagyon kanos vagyok, amugy tuti nem.
2020. júl. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
3%

Most erre akarod verni?

Vagy nézni szeretnéd?

2020. júl. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Van egy ember, aki mindíg a helyemre parkol a munkahelyen, én őt szeretném valahogy, de úgy hogy mindíg emlékezzen arra hogy oda nem áll.
2020. júl. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%

Én igen, de még nem találtam alkalmas pasit hozzá, akit kielégítenék.

nem olyan rég kezdtem el fantáziálni róla, de azóta nem tudom elengedni.

27F

2020. júl. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%

Évek óta szeretnék leszopni egy fiatal srácot, de félnek odamenni, hogy most leszoplak....

Ha mondjuk odamennek, egy kV, vagy üdítő, és kezdemenyezne, biztos menne magától, de parázok kicsit 😊28f

2020. júl. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Kocsiban, erdőben vagy a lakásán szopatnék meg valakit, utána én is kényeztetném a farkát.

Sajnos eddig még senkivel sem jött össze a dolog.

2020. júl. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
En mar szoptam es igazabol semmi extrat nen kepzeltem elotte. Szerettem volna egy olyan aktivot aki kicsi dominansabb es akit kedvemre kenyeztethetek mondjuk a lakasan. Ez felig meddig ossze is jott, jo elmeny volt. Most mar a szopason tul a behatolasos szexben is benne lennek. :D
2020. júl. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%

Én még sosem szoptam, ha úgy van szopnék hozzám hasonlós fiatal srácot.

20 vagyok vékony.

Szopatni viszont szoktam.

2020. júl. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát egy idősebb urat, olyan sugar daddy feeling, szőrös legyen és legyen pocakja, 19/p.
2020. júl. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én egy olyan fiatal, vékony, arcra bejövős passzív fiút szeretnék, aki úgy izgatna engem, mint ez a nagyon helyes passzív srác a partnerét 01:52-től: [link]
2020. júl. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!