Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy kapcsolatba egy-kép pofon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatba egy-kép pofon még belefér? A barátommal szeretkeztünk, aztán akarta hogy szopjam le. De én nem akartam, hisz a popsimban járt. Adott két kisebb pofont, és ráhúzta a fejemet a farkára. Utána azt mondta izgalmi állapotban volt. 18/f

Figyelt kérdés
2020. júl. 21. 09:41
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
84%
Nem fér bele. Mondom ezt úgy, h pár éve még velem is viszonylag gyakran előfordult, h megütöttem az exeimet. De ma már igyekszem kontrollálni az ilyen idegrohamokat, és a mai napig bűntudatom van ezek miatt a dolgok miatt. Szóval én felfogtam már akkor is, h nagyon nem szabadott volna ilyesmiket tennem, de nem tudtam uralkodni magamon. De ez nem mentség semmire, és a barátodnak sem az. Persze, ha mazo vagy, és élvezed a verést, akkor nincs ezzel semmi gond... (amúgy miért kell lepontozni minden válaszolót?)
2020. júl. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
88%

Ha neked az ilyen szex nem jön be, akkor nem kell engedni. Most még csak az ágyban kapsz,ott sem túl nagyokat,de hamarosan ágyon kívül is ad majd ,nagyokat.

Lépj ki! F

2020. júl. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
86%
Nem fér bele, szakíts vele. Vagy akkor meg ne kérdezz minket, hanem edd meg amit főztél. Én tuti úgy dobnám ki a pasit ahogy van...
2020. júl. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy ha szex közben nem ellenkezem, akkor nem jár el a keze. Csak engedelmeskedjem neki. Tegyem amit mond.
2020. júl. 21. 10:47
 25/38 anonim ***** válasza:
83%
Troll
2020. júl. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
84%
#24 ha ez bejön neked, akkor viszont engedelmeskedj... viszont akkor nincs finnyáskodás, hacsak nem direkt akarsz pofont kapni... De ne csodálkozz, ha időnként fogsz kapni azért 'ágyon kívül' is.
2020. júl. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
85%

Még nem késő elhagyni, neked is van szabad akaratod. Amit, nem akarsz megcsinálni azt nem is kell, te csak neki egy szexuális "kellék" vagy. Későbbiekben sokkal rosszabb lesz.

De, ha nem szeretnéd elhagyni, akkor edd meg amit főztél. És szokj hozzá a nagyobb ütésekhez.

2020. júl. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
86%

Ha úgy gondolod, hogy a passzív szerep egyenlő azzal, hogy nincs szabad akaratod, és nem döntheted el, hogy neked mi fér bele a szexbe, és ezt nem érzed megalázónak, vagy annak érzed, de izgat, akkor tök felesleges volt kiírnod ezt a kérdést.


Még esetleg magyarázd meg azt is magadnak, hogy az E. coli-t és a bélflóra sok egyéb patogén baktériumát kifejezetten egészséges szájon át bevinni a szervezetedbe.

2020. júl. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
43%

Nekem egyértelmű, hogy ez nem egy lány kérdése és válaszai, de ha esetleg mégis, akkor a tanácsom:

A pasid sok poreszt néz és azt gondolja ez a normális. Ha értelmes, akkor meg tudod vele beszélni, hogy ez neked nem jó. Ha elfogadja akkor nem kell szakítani, de ha annak ellenére is üt, hogy az neked nem jó, akkor ki kell dobni.


Viszont ha kérdező Te pasi vagy, akkor jelzem: Túl sok poreszt nézel! :D

2020. júl. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:
Oké
2020. júl. 21. 11:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!